Προς το περιεχόμενο

παλαια κομικς ..εσεις ποια διαβάζατε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Και βέβαια, για να μην ξεχνάμε και τα avatar μας ........ Freak Brothers.....

images?q=tbn:ANd9GcT7-9iU3zkGVyZPyFjt9qRGFYh9foEjufGArQs-Dw7mhRcILhvp

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικρος Ηρωας (Νικος Θαλλασης ,Κατερινα,Σπιθας κλπ) ,Γκαουρ Ταρζαν ,Κλασσικα εικονογραφημενα ,ΑSTERIX ,ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ ,Μοντατορε (στο Στρατο ) ΚΛΠ.

Ανακαλυψα δε τελευταια στο Μοναστηρακι ενα μαγαζι που εχει απ'ολα τα παλια Κομικς .Η καλυτερη μερα ειναι Τεταρτη & Πεμπτη πρωι που εχει ησυχια .

οποιος ενδιαφερεται πμ.

Α ρε Μαραθωνα τι μου ΘΥΜΙΣΕΣ ΕΛΠΙΖΩ στο Live του Audiokosta να βρεθουμε και να γνωριστουμε

ΚΑΙ κατα παγια συνηθεια του Kωστα  να μας κερασει καμια μπυρα (λογω εορτης του αυτα κρατανε 40 μερες Κωστα ) Αλλα μπορει να συμβει και το αναποδο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

On topic:

Να προσθέσω και τον Τεν Τεν, που δεν τον πολυγούσταρα αλλά έπαιρνε κι αυτός τον χρόνο του  ;D...αλλά και τον μυθικό Snoopy  :D...

Off topic (ή περίπου...):

Διαβάζοντας τις απαντήσεις του ωδειοκώστα αλλά και άλλων μαμούθ  ;D του ΝΟΙΖ, δεν μπορώ παρά να σκεφτώ, πόσα κοινά έχουμε στη ζωή μας, πόσο μοιάζουμε χωρίς πολλές φορές να το ξέρουμε, πόσα μας κάνουν αδέλφια στη ζωή και τα ξεχνάμε-έστω, κάποιες φορές...να είστε καλά φίλοι μου.

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000 στον  guru ισχυει η προσκληση του audiokosta για ολους παιδια την Γιορτη του την κανει στους ΑΦΑΝΕΙΣ  στου Ψυρρη .Ολοι εκει να βρεθουμε να γινει SHOW .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000 στον  guru ισχυει η προσκληση του audiokosta για ολους παιδια την Γιορτη του την κανει στους ΑΦΑΝΕΙΣ  στου Ψυρρη .Ολοι εκει να βρεθουμε να γινει SHOW .

 

που το λέει?  :)

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Camelot 3000

 

 

Είχα ένα τεύχος παλιό μεταφρασμένο. Δεν θυμάμαι έκδοση, αλλά είχε σκληρό εξώφυλλο. Πρέπει να είναι θαμμένο στο πατρικό μου...

Μου έχουνε μείνει πολλά τεύχη 'αγόρι' και 'μπλεκ' , βέβαια συναισθηματικά κοντά είμαι μόνο με τα 'αγόρι', το 'μπλεκ' δεν μου άρεσε ιδιαίτερα. Θύμαστε τα  μουσικά αφιερωματάκια που είχαν;;; respect

 

υ.γ. Τελευταία, πέρναγα από ένα πρακτορείο και έψαχνα μπας και βρω κάνα mad, αλλά άλλες εποχές κι αυτο. Κρίμα, γιατι είχα μονο 2-3 τεύχη  :(. Θα πάρω σβάρνα τα μεταχειρισμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιες φασεις.Ανταλλαγη 15 Αγορι με 15 Μπλεκ και διαβασμα ολα σε 3 μεσημερια.

Μαζευομασταν και βλεπαμε οτι ειχε ο καθενας για παρε-δωσε.

Διαβαζα σχεδον ολα οσα εχουν προαναφερθει με αδυναμια στο Αγορι και το Σεραφινο.

Εννοειται και Σουπερ Κατερινα(με αφισα Αndy Gibb ;D ;D).

To ιδιο γινοταν και με τα χαρτακια.Ωραιες θυμησες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου