Προς το περιεχόμενο

Ψάχνοντας Video Maker...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλοι μου προσπαθώ εδώ και μέρες να βρώ ένα video maker της προκοπής να μπορέσω να φτιάξω μερικά βιντεάκια απο δύο τρία κομματάκια που έχω φτιάξει αλλα μάταια!

Το Windows Live Movie Maker  έχει ελάχιστες δυνατότητες το Sony Vegas Pro κάνει 600 ευρό  :o

Θα σας είμαι ευγνώμων εάν μπορέσετε να με βοηθήσετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλοι μου προσπαθώ εδώ και μέρες να βρώ ένα video maker της προκοπής να μπορέσω να φτιάξω μερικά βιντεάκια απο δύο τρία κομματάκια που έχω φτιάξει αλλα μάταια!

Το Windows Live Movie Maker  έχει ελάχιστες δυνατότητες το Sony Vegas Pro κάνει 600 ευρό  :o

Θα σας είμαι ευγνώμων εάν μπορέσετε να με βοηθήσετε!

 

Μία ενδιάμεση λύση είναι το Adobe Premiere Elements.

 

http://www.adobe.com/products/premiereel/

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχεις δουλέψει το πρόγραμμα αυτό? Ας πούμε θέλω σε μία σκηνή να παίζουν 3 η και παραπάνω βίντεο, μπορεί να το κάνει αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχεις δουλέψει το πρόγραμμα αυτό? Ας πούμε θέλω σε μία σκηνή να παίζουν 3 η και παραπάνω βίντεο, μπορεί να το κάνει αυτο?

 

Όχι, δε το έχω δουλέψει. Αλλά - από την δεύτερη ερώτησή σου - νομίζω ότι έχεις υψηλότερους στόχους από εκείνους που επιτρέπει - προς το παρόν - η τσέπη σου, αλλά και ίσως οι γνώσεις σου.

 

Δηλαδή, καλά κάνεις και κοιτάς μακρυά, αλλά απ' την άλλη μη σου φαίνεται περίεργο το ότι μπορεί να χρειαστούν σημαντικές επενδύσεις (600 ευρώ είναι ψιλά για το χώρο).

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δε το έχω δουλέψει. Αλλά - από την δεύτερη ερώτησή σου - νομίζω ότι έχεις υψηλότερους στόχους από εκείνους που επιτρέπει - προς το παρόν - η τσέπη σου, αλλά και ίσως οι γνώσεις σου.

 

Δηλαδή, καλά κάνεις και κοιτάς μακρυά, αλλά απ' την άλλη μη σου φαίνεται περίεργο το ότι μπορεί να χρειαστούν σημαντικές επενδύσεις (600 ευρώ είναι ψιλά για το χώρο).

 

 

ΟΙ βλέψεις μου είναι αυτές ας πούμε

Ένα τέτοιου επιπέδου βίντεο θέλω να φτιάξω περίπου ίδιο με αυτό.

Δε θέλω να κάνω το δεύτερο Μάτριξ σε καμία περίπτωση :P

Και δε νομίζω ο πιτσιρικάς του βίντεο έχει δώσει 600 ευρό για αυτό το πρόγραμμα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δε νομίζω ο πιτσιρικάς του βίντεο έχει δώσει 600 ευρό για αυτό το πρόγραμμα!!!

Aν έχει Mac...όχι...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν έχει Mac...όχι...

Δέ νομίζω να έχει μακ γιατί χρησιμοποιεί το Cyberlink PowerDirector που το έχω και γώ αλλά δε δουλέυει ο ήχος... ϊσως να πρέπει να το έπανεγκαταστήσω δε ξέρω τί μπορεί να φταίει...

Απλά έλεγα μήπως έχει κάποιος καμία πρόχειρη λύση που να μου λύσει τα χέρια  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου