Προς το περιεχόμενο

Digital Label??? How?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

BACK!!!

 

Καλά νέα!

 

Βρήκα εναν καλό λογιστή και έριξε φως στην υπόθεση!

 

Απο ότι μου είπε το μόνο που χρειάζεται είναι απλά να δηλώνω στην εφορία κάθε χρόνο το ποσό που έχω λάβει απο τα Online stores. Και αυτό μόνο σε περίπτωση που τα online stores θα μου στέλνουν κάθε χρόνο εκκαθαριστικό με τα ποσά που έχω λάβει!

 

¶ρα καλά πάμε!

 

Νικόλα είδα στο site σου οτι τώρα είσαι μόνο στο beatport ... Θα συνεχίσεις μόνο σε αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 5 χρόνια αργότερα...

Γεια παιδια..Νεος εδω στο φορουμ..Διαβασα ολα το ποστ πηρα χρησιμες πληροφοριες αλλα εν τελει δεν καταλαβα τι ακριβως χρειαζεται για να γινει κατι τετοιο...Απλα παμε σε ενα λογιστη που ισως ξερει κ θα μας πει??Μετα δεν απαντηθηκε το θεμα περι πνευματικων δικαιωματων το οποιο ειναι πολυ σοβαρο..υπαρχει σαιτ που δηλωνεις το κομματι σου κ κατοχυρωνεις τα πνευματικα δικαιωματα του μουσικου σου εργου..Οποιος μπορει να πει κατι επιπλεον θα ειμαι ευγνωμων..

 

Υ.γ.: Πολυ καλο γενικως το θεμα εδω..Μπραβο σε ολους..

Υ.γ.:Γιατι μου βγαζει μονο ενα μικρο πλαισιο για να γραψω το ποστ μου?Κανω κατι λαθος?

Υ.γ: Το ελυσα :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου