Προς το περιεχόμενο

Orianthi - Song for Steve Vai


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μένει κάποιος να πει πως το γυαλίζει το μανικΗ της κιθάρας του Vai και θα έχει επαναληφθεί στο ίδιο μοτίβο και το 3ο θέμα που έχει ανοιχθεί για την Οριάνθη.

Έλα μεταξύ μας παιδιά... Το γυαλίζει το μανίκι...  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια...ουτε θυλικη γατα δεν γλυτωνει εδω μεσα ??? ??? ;D

Εγω εβαλα το βιντεο για να αλλαξουμε λιγακι παρασταση....οχι για να της βρουμε γαμπρο ;D ;D....αμεσως στο πονηρο ο νους ολων ;).....κατι τα γυαλισματα ;)....κατι τα μανικιααααα ;)...επ..επ...ειπαμε...οχι κακες σκεψεις ::)

 

Αφηστε τα μανικια γι'αυτον ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Αντε...και καλο τραβηγμα ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που θαυμάζω περισσότερο στην Οριάνθη είναι που παίζει live με τακούνια.

Σε γυναικείες συζητήσεις έχω ακούσει οτι το να χορεύεις με τακούνια είναι πιο βολικό...άρα θα υποθέσω οτι tap dancing με τακούνια πιο εύκολο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε γυναικείες συζητήσεις έχω ακούσει οτι το να χορεύεις με τακούνια είναι πιο βολικό...άρα θα υποθέσω οτι tap dancing με τακούνια πιο εύκολο...

Εξαρτάται τα τακούνια. Σε χορούς λάτιν επιβάλλεται να χορεύεις με τακούνια αλλά επιλέγεις κατάλληλο σχήμα και κόψιμο. Δεν κάνουν όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν και δέν την παλέβω με τέτοιες music θα πώ ένα offtopic η κοπελίτσα είναι ίδια η Ελενη Ροδά στο πρόσωπο σε μεταλ version. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου