Προς το περιεχόμενο

ibanez jtkb vs epiphone t-bird pro iv bass


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωχ τώρα το είδα... Είναι... κουκλάκι το άτιμο  ;D. Μάλλον θα το «παντρευτείς» είναι η σωστή έκφραση  ;D

Εδω παντρευτικαμε γυναικα στο μπασο θα κολλησουμε??Εξαλου για τα παντα υπαρχει ο καταλληλος αγοραστης(και για την γυναικα μου ακομα)αρκει να εχεις υπομονη!! Να ρωτησω και κατι αλλο που εχω απορια και σιγουρα θα γνωριζετε. Το μεξικανικο jazz bass αξιζει σαν αγορα? Οχι πως ειναι ιδιαιτερα φθηνο αλλα φθηνοτερο απο τα αλλα 2.Γιαπονεζικο θα επαιρνα σιγουρα ,αμερικανικο μονο αν κληρονομισω την περιουσια της γυναικας μου,ενω στο μεξικανικο που παιζει κανα 500αρι μεταχειρισμενο κολλαω στο made in mexico.Και δεν εχω κατι με τους ανθρωπους.Ουτε με τους κινεζους ουτε με τους μεξικανους ουτε με τους καμποτζιανους.Νομιζω οτι πρεπει να παω σε ψυχιατρο τελικα...Ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια :-*
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Να ρωτησω και κατι αλλο που εχω απορια και σιγουρα θα γνωριζετε. Το μεξικανικο jazz bass αξιζει σαν αγορα?

 

Φίλε μου πας, το ακούς και κρίνεις. Αν παίζει... καλορίζικο  ;) Αν δεν παίζει πας στο επόμενο. Οι περισσότεροι έχουμε ακούσει και αμερικάνικα να μην παίζουν και ιαπωνέζικα να μην παίζουν και vintage να μην παίζουν- και φυσικά όλα τα αντίθετα.

 

Όλα παίζουν και όλα δεν παίζουν, ασχέτως ΜΙΜ ΜΙΑ ΜΙJ και τα λοιπά  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου