Προς το περιεχόμενο

The Great Outdoors (SpyrosCh)


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως λέει και ο SF: "Μας εφαγε η πολιτικη συζητηση και απο μουσικη τιποτα τον τελευταιο καιρο.... "  :)

 

Το κατώθι είναι ένα καινούριο κομμάτι που όμως είναι σε αρκετά demo στάδιο* ακόμα (i.e. του λείπουν πράματα ενορχηστρωτικά αλλά και από άποψη μίξης) - είναι όμως σχετικά παρουσιάσιμο κατά την ταπεινή μου γνώμη...

 

Επειδή ακόμα και στο λειψό format των 192Kbps (mp3) ήταν αρκετά μεγάλο για επισύναψη, το παραθέτω εδώ:

 

http://soundcloud.com/spyrosch/the-great-outdoors_demo

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά όποιον του αφιερώσει χρόνο :)

 

 

*"Demo στάδιο" = μεταξύ άλλων και χωρίς κάποιον κομπρέσσορα στο master out (better leave that to the pro's), οπότε θα πρέπει να το δυναμώσετε αρκετα ώστε να έρθει σε commercial db επίπεδα.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπράβο ρε συ Σπύρο! Μόλις είδα το θέμα τα παράτησα όλα, και επικαιρότητες και άλλα να αφιερωθώ να το ακούσω (και το ακούω δεύτερη φορά τώρα!)

 

Λυπάμαι που το ακούω από ηχεία λάπτοπ αλλά δεν υπάρχει κάτι άλλο διαθέσιμο για την ώρα.

 

Αν ακούγεται έτσι και είναι ακόμα demo και έχω και τα ηχεία στο νου μου δε θέλω καν να φανταστώ για το πως θα είναι όταν το πεις εσύ έτοιμο! Για άλλη μια φορά πολύ ωραίες ενορχηστρώσεις, μελωδίες, θέματα και αλλαγές. Περιμένω την επόμενη ολοκληρωμένη δουλειά σου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία μελωδική γραμμή.

Μου "δημιούργησε" θετικά συναισθήματα ακούγοντάς το,όχι μιζέρια και τα λοιπα.  :)

 

Μου αρέσει που γράφεις,κιόλας:

είναι όμως σχετικά παρουσιάσιμο κατά την ταπεινή μου γνώμη...

 

"σχετικά";;; μας δουλεύεις;

 

Αν ακούγεται έτσι και είναι ακόμα demo και έχω και τα ηχεία στο νου μου δε θέλω καν να φανταστώ για το πως θα είναι όταν το πεις εσύ έτοιμο!

 

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή και επαγγελματικότατη σύνθεση. Λίγο τη φωνή να ακούγαμε παραπάνω. Μπράβο

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο και ωραια ενορχηστρωμενο,λιγο τη φωνη ανεβασε.ΛΙΓΟ ομως... :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου