Προς το περιεχόμενο

Six And The City - Next To You


kostas_six

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους...μετά από αρκετό καιρό είμαι σε θέση να ανεβάσω το πρώτο μας έτοιμο κομμάτι....κάθε κριτική είναι ευπρόσδεκτη...(εννοείται ότι τα άσχημα θα κοπούν.... ;D ;D ;D)....καλή ακρόαση.....

Yamaha Motif XS6/Kurzweil PC3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πάρα πολύ μου άρεσε! Και η σύνθεση και το παίξιμο και η παραγωγή. Ρε σεις, ακούτε Curiosity Killed The Cat μαζί με Huey Lewis;  ;D ;D .  Ωραία και η κοπέλα στη φωνή. Μπράβο! Δώσε ντε κανένα στοιχείο για την μπάντα  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια....ήμασταν γιατί ελπίζουμε να το αλλάξουμε κατά βάση μπάντα διασκευών...Θεσσαλονίκη είναι η ''έδρα'' μας...επιρροές διάφορες μιας και είμαστε επτά άτομα....κατά βάση θα θέλαμε να κινούμασταν σε funk soul ύφος....παραθέτω και το FB για όσους θα ήθελαν κάποιες πληροφορίες παραπάνω.....http://www.facebook.com/group.php?gid=36702880912...και πάλι ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια...

Yamaha Motif XS6/Kurzweil PC3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστούμε όλους σας....όχι μόνο τα καλά....θέλω και παρατηρήσεις για βελτίωση.....ΥΓ.κάτι θα κάνουμε για την τραγουδίστρια....

Yamaha Motif XS6/Kurzweil PC3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ γκρουβ! γιεα!

ολοι παιζεται αυτο που πρεπει και πολυ καλα!

απλος να μιξαρερτε λιγο καλυτερα το κοματι.

δεν μπορω να το εξηγισω αλλα νιωθω οτι χρειαζεται λιγο "σημαζεμα"

και μια που ειμαστε απο ιδια πολη πειτε οποτε κανετε κανα Live να σας δουμε!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου