Προς το περιεχόμενο

Δείτε το νέο video clip των skelters


TheSkelters

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι SKELTERS παρουσιάζουν το 2ο Επίσημο Βίντεο Κλιπ τους, αυτή την φορά στο ομότιτλο τραγούδι του πρώτου δίσκου τους με τίτλο "EXPLAIN TO ME".

 

Πρόκειται για ένα τραγούδι για την Παγκόσμια Αγάπη και Ειρήνη όπου μουσική και στίχους έγραψε ο Angel όταν ήταν 17 χρονών επηρεασμένος από U2, Beatles, John Lennon, Nirvana και το αφιερώνει στο ίνδαλμα του τoν αξέχαστο John Lennon.

 

Τα γυρίσματα έγιναν στις αρχές Απριλίου στο Φράγμα της Θέρμης.

 

Η σκηνοθεσία και το μοντάζ έγιναν από την Φαίδρα Κωνσταντινίδη και την Ερμίνα Παρασκευοπούλου που έκαναν επίσης και το πρώτο clip των Skelters στο τραγούδι “See How Much  I Love You”.

 

Μουσική - Στίχοι : Angel (Άγγελος Χαραβιτσίδης)

 

Επίσημα sites:

http://www.skelters.gr/

http://www.youtube.com/TheSkelters

http://www.facebook.com/pages/The-Skelters/27383806148

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θ' αρχίσω από τα καλά. Μου άρεσε το βίντεο, η αλλαγή στο 2.22, και ο ήχος τον οποίο "you' re lookin' after".

 

Aπό 'κει και μετά, τόσο κλισέ-βαρετή μελωδία-εναλλαγή ακκόρντων, στίχο είχα καιρό ν' ακούσω.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θ' αρχίσω από τα καλά. Μου άρεσε το βίντεο, η αλλαγή στο 2.22, και ο ήχος τον οποίο "you' re lookin' after".

 

Aπό 'κει και μετά, τόσο κλισέ-βαρετή μελωδία-εναλλαγή ακκόρντων, στίχο είχα καιρό ν' ακούσω.

Θα συμφωνησω με το Νεστορα...Δυστηχως δεν βρηκα κατι να με πιασει..{Ουτε το κλιπ..}

Το πρωτο πραγμα που μου ηρθε στο μυαλο ηταν 1987 Poison  μπαλαντουλα ...{χωρις τις γκομενες να τριβουν τα β.... τους στον Micheals..}

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω με το Νεστορα...Δυστηχως δεν βρηκα κατι να με πιασει..{Ουτε το κλιπ..}

Το πρωτο πραγμα που μου ηρθε στο μυαλο ηταν 1987 Poison  μπαλαντουλα ...{χωρις τις γκομενες να τριβουν τα β.... τους στον Micheals..}

+1000

έχω την εντύπωση πως είναι ξεκάθαρο αυτό:

όπου μουσική και στίχους έγραψε ο Angel όταν ήταν 17 χρονών

, με την έννοια της έλλειψης εμπειριών και ακουσμάτων από τη μεριά του δημιουργού.

το θεωρώ μάλλον περιττό να προσθέσει κάποιος από εμάς έργα και ημέρες άλλων καλλιτεχνών,που γράφτηκαν στην τρυφερή ηλικία των 17..  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με έναν Κατή να πετάγεται σε slow mo μέσα από το άλσος κραδαίνοντας τη σπάθα στη δεξιά, σώνεται το κομμάτι.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με έναν Κατή να πετάγεται σε slow mo μέσα από το άλσος κραδαίνοντας τη σπάθα στη δεξιά, σώνεται το κομμάτι.

Τι μ@λ@κ@ς είσαι...  Φύγανε νερά, μπουκάλια, όλα...  :D :D :D :D :D :D :D :D :D

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε κακιασμένοι άνθρωποι; Ντάξει οκ... μπαλαντούλα κ εσείς πέσατε να τους φάτε. Δώστε κανένα εποικοδομητικό σχόλιο ή ... προσπεράστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κακιασμένοι ρε συ; Εγώ ακόμα δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω με την εικόνα του CostUs...  :D :D :D :D :D

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου