Προς το περιεχόμενο

DirtBox Competition


Giannis___

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είσαι εξαιρετικά μουσικός κιθαρίστας. Μου άρεσες πολύ.

Καλή επιτυχία.

 

Αυτο ακριβως.Πολυ ωραιο παιξιμο.Ευχομαι το καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιες φρασεις φιλε μου...μου αρεσε...τεχνικα εχεις δρομο να διανυσεις...μου αρεσε το χερι σου που ειναι πολυ χαλαρο...απο τα ποιο σημαντικα στο παιξιμο της κιθαρας...λιγο το 4ο δαχτυλο να χρησιμοποιουσες περισοτερο  και λιγο τα bend σου και εισαι κομπλε...

 

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου γραψω μια κριτικη που δεν θα ειναι για εσωτερικη καταναλωση αλλα για σκεψη, και αυτο γιατι εισαι ενδιαφερον μουσικος για να ασχοληθει σοβαρα καποιος μαζι σου.

 

Το σολο ηταν πολυ καλο και τεχνικα και συνθετικα και φανηκε οτι μπορει να εχεις προσωπικο υφος, αλλα σε τετοιου ειδους κλιπ (για συμμετοχες σε διαγωνισμους κλπ που σε ακουει καποιος για λιγα δευτερολεπτα και που στην ουσια δεν ειναι μονο "καταθεση ψυχης"), για να εχει καποιος ελπιδες διακρισης θα πρεπει να υπαρχει στρατηγικη και να βρισκει να "χωρεσει" και το unexpectable και το πρωτοτυπο και το βιρτουοζικο και το προσωπικο στυλ, ολα σε μικρες γευσεις τοσο οσο να μην χαλασει και τη μουσικοτητα στο σολο.

Αυτα ελειψαν νομιζω λιγο-πολυ, και στο δευτερο μισο του κλιπ που αρχισε σχεδον να επαναλαμβανεται η φρασεολογια και η ρυθμικοτητα, ο τονος ηχητικα κλπ, θα μπορουσες εκει να "παιξεις" στρατηγικα και να δωσεις το κατι επιπλεον.

Μη ξεχνας επισης το ρητο "η αρχη ειναι το ημισι του παντος" και το "το κομματι με το καλο φιναλε παιρνει το χειροκροτημα" (καλο φιναλε σαν ιδεα ειχες επι της ευκαιριας, μπορουσε να δουλευτει κι αλλο).

 

Καλη συνεχεια.

 

Φιλικα, Σπυρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιες φρασεις φιλε μου...μου αρεσε...τεχνικα εχεις δρομο να διανυσεις...μου αρεσε το χερι σου που ειναι πολυ χαλαρο...απο τα ποιο σημαντικα στο παιξιμο της κιθαρας...λιγο το 4ο δαχτυλο να χρησιμοποιουσες περισοτερο  και λιγο τα bend σου και εισαι κομπλε...

 

 

σ΄ευχαριστω για το σχολιο σου,να φανταστω ομως οτι εισαι μπασιστας?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου