Προς το περιεχόμενο

DirtBox Competition


Giannis___

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερει τι λεει ο Warwick(για καλο το λεει).

Διάβασε ξανά τα bold.

 

Μoυσικος ειναι ο pkole.Δωσ του να φαει. ;D ;D ;D ;D ;D

(Ξερω φιλε Giannis oτι θα σκεφτεις "τι μλκς ειναι οι τυποι και τι ειν αυτα που λενε?"

Ιnside jokes(θα καταλαβεις λιαν συντομως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Διάβασε ξανά τα bold.

 

παιδια το ξερω το παιδι,ειχε γινει ενα βιντεακι που ειχε ποσταρει για το διαγωνισμο του ντανιελ γκοταρντο,αφορμη για να τσακωθω με καποιον σε αλλο φορουμ οταν εξεφρασα την αποψη μου για το παιξιμο του παιδιου και δεν θελω να ασχοληθω αλλο!!!η βλακεια που εκανα ηταν οταν ποσταρα στο thread που ειχε φτιαξει ο georgekam ενα βιντεακι μου απο το technical difficulties του gilbert θελωντας να του δειξω οτι πολλοι παιζουν γρηγορα λιγοι εχουν frazing........οποτε δεν ασχολουμαι αλλο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το ξερω το παιδι,ειχε γινει ενα βιντεακι που ειχε ποσταρει για το διαγωνισμο του ντανιελ γκοταρντο,αφορμη για να τσακωθω με καποιον σε αλλο φορουμ οταν εξεφρασα την αποψη μου για το παιξιμο του παιδιου και δεν θελω να ασχοληθω αλλο!!!η βλακεια που εκανα ηταν οταν ποσταρα στο thread που ειχε φτιαξει ο georgekam ενα βιντεακι μου απο το technical difficulties του gilbert θελωντας να του δειξω οτι πολλοι παιζουν γρηγορα λιγοι εχουν frazing........οποτε δεν ασχολουμαι αλλο!!!!

Δεν ειναι σποντα ή μομφη στον georgekam φιλε Γιαννο αλλα νομιζω οτι παιζει ρολο στο πως παιζεις και ο τροπος που σκεπτεσαι.You know what i mean. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθολου σποντα δεν ειναι...εδω βλεπουμε το ακριβως αντιθετο του GeorgeKam...ενας παικτης που δεν τον ενδιαφερει το ποσες νοτες παιζει αλλα ποιες νοτες παιζει και το που τις τοποθετει...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο το 4ο δαχτυλο να χρησιμοποιουσες περισοτερο  και λιγο τα bend σου και εισαι κομπλε...

 

 

Μην αρχισουμε ξανα περι του τεταρτου δαχτυλου....γιατι θα καταντησει γραφικο..τα ειπαμε την αλλη φορα...αν μπορεις να παιξεις αυτα που θελεις τελειωσε το θεμα ;)

 

Φιλε ολα καλα...μου αρεσες...συνεχισε ετσι....ειναι γεγονος ομως οτι σε διαγωνισμους οι ''κατοσταριδες'' εντυπωσιαζουν....καλως η κακως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει τι λεει ο Warwick(για καλο το λεει).

Μoυσικος ειναι ο pkole.Δωσ του να φαει. ;D ;D ;D ;D ;D

(Ξερω φιλε Giannis oτι θα σκεφτεις "τι μλκς ειναι οι τυποι και τι ειν αυτα που λενε?"

Ιnside jokes(θα καταλαβεις λιαν συντομως).

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μην αρχισουμε ξανα περι του τεταρτου δαχτυλου....γιατι θα καταντησει γραφικο..τα ειπαμε την αλλη φορα...αν μπορεις να παιξεις αυτα που θελεις τελειωσε το θεμα ;)

 

Φιλε ολα καλα...μου αρεσες...συνεχισε ετσι....ειναι γεγονος ομως οτι σε διαγωνισμους οι ''κατοσταριδες'' εντυπωσιαζουν....καλως η κακως.

 

δεν με πειραζει ο αλλος να παιζει του σκοτωμου και εγω εχω περασει τετοια φαση και περναω ανα περιοδους,με ενοχλει να μπορει να παιξει στο 200 bpm alter picking και να μην μπορει να vibratarει μια νοτα,εκει ξενερωνω!!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου