Προς το περιεχόμενο

Ποτε το νεο album των Red Hot Chili Peppers?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πώ πω...τρελό single να πούμε...μήπως ξέρει και κανείς πότε ο καινούργιος των Piks Laks?

 

Τίποτα η μόνη τους σοβαρή ελπίδα είναι να (ξανα)πέσουν στα πόδια του Navarro.

 

Έτσι κι αλλιώς το κουλό το πρεζάκι εγώ δεν το πήγα ποτέ...

 

Πιστεύω πως οποιοδήποτε fan των Peppers θα σε δολοφονούσε με μεγάλη ευχαρίστηση μετά από αυτό σου το σχόλιο ...!!! :P :P  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Διαφωνούμε κάθετα μιας και θεωρώ την συνεργασία τους με τον Navaro ότι χειρότερο τους έχει συμβεί ενώ τον Frusciante καταπληκτικά δημιουργικό,ενδιαφέρον και γενικά μου αρέσει ότι έχει κάνει .. αλλά γούστα είναι αυτά  ;).

 

Για να δούμε πως θα είναι το single μεθαύριο ... :)

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έτσι κι αλλιώς το κουλό το πρεζάκι εγώ δεν το πήγα ποτέ...

 

Φιλε μου με ολο τον σεβασμο μιας και δεν σε γνωριζω, με ποια κριτηρια αποκαλεις εναν πετυχημένο καλλιτέχνη ''κουλο'' ?

 

Μηπως εχεις κανει καριερα εσυ & το ονομα σου ειναι ποιο γνωστο ?

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου με ολο τον σεβασμο μιας και δεν σε γνωριζω, με ποια κριτηρια αποκαλεις εναν πετυχημένο καλλιτέχνη ''κουλο'' ?

Παλιά ιστορία

http://www.noiz.gr/index.php?topic=173384.0

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κριμα πραγματικα σε ενα οργανο (ειτε ειναι κιθαρα, ειτε μπασσο, ειτε πιανο κτλ.)που εχουμε αγαπήσει και εχουμε αφιερώσει χρονο απο τη ζωη μας επειδη δεν μας αρεσει ενας καλλιτεχνης ή ενα ειδος μουσικης να βγαζουμε τοση κακία.Επειδη ειμαι νεο μελος δεν ειχα δει το παραπάνω θεμα Evilnye. Πολλοι θα πουνε οσα δεν τα φτανει η αλεπου.... Εγω θα πω  σε ανθρωπους που βλεπουν τα λαθη αλλων, να σταματησουν και να ξεκινησουν να βλεπουν τα δικα τους μήπως και γινουν οχι καλυτεροι ανθρωποι, καλυτεροι οργανοπαιχτες.

 

Την καλημερα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνούμε κάθετα μιας και θεωρώ την συνεργασία τους με τον Navaro ότι χειρότερο τους έχει συμβεί

 

+1000

 

χαλια μαυρα,εντελως ακαταλληλος κιθαριστας για αυτη την μπαντα,φλυαρος και υπερβολικος και πολυ λιγος για να παιξει τα ΡΥΘΜΙΚΑ μερη του θεου (ενας ειναι ο θεος) τους ειχα δει ζωντανα και δεν ταιριαζε καθολου (ειχε και χεβυμεταλλαδικο ηχο που επισης δεν ταιριαζε),οντως εχει καλυτερη lead τεχνικη απο τον John αλλα wgaff......

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να περιμένουμε και το δίσκο ολόκληρο. Το μεμονωμένο κομμάτι που άκουσα φαίνεται συμπαθητικό αλλά ως εκεί, όμως μέχρι τώρα οι RHCP δεν με έχουν απογοητεύσει. Oύτε με τον Navarro μιας και τον πιάσατε. Το One Hot Minute ήταν και αυτό ένα από τα αγαπημένα μου δισκάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα κατ'εμε ο Frusciante ειναι πολυ πιο μεγαλος καλλιτεχνης και απο τον Navvaro αλλα και απο τον καινουργιο τον πιτσιρικα τον Klingoffer(που ειναι σαν πνευματικο παιδι του).

 

Oπως και να εχει οντως το singlακι δεν ελεγε και πολλα! Δεν ηταν ασχημο αλλα για R.H.C.P απλα περιμενεις πολυ περισσοτερα! Παντως πρεπει για να βγαλουμε συμπερασματα να ακουσουμε ολο το album ετσι και αλλιως μεσα στην παρεα υπαρχει και ενας Flea μην τον ξεχναμε!!!

 

Superfunk: Θεος = Frusciante να φανταστω ετσι? Yeahhhhhh!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου