Προς το περιεχόμενο

φοβερο lick blushda


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενα φοβερο lick το εχω ακουσει πολλες φορες απο vinnie kai novak αλλα δε μπορεσα ποτε να καταλαυω το stiking....το μοιραζομε  μαζι σας........

 

www.autokanelis.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

στην πραγματικοτητα(και μου κανει εντυπωση πως σχεδον ΚΑΝΕΙΣ δεν το αναφερει)ειναι το παρακατω ρουντιμεντ...ο τονυ το πηρε και του εδωσε ατελειωτο attitude και funkiness...οποτε...learn your rudiments...add hot sauce...enjoy! ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην πραγματικοτητα(και μου κανει εντυπωση πως σχεδον ΚΑΝΕΙΣ δεν το αναφερει)ειναι το παρακατω ρουντιμεντ...ο τονυ το πηρε και του εδωσε ατελειωτο attitude και funkiness...οποτε...learn your rudiments...add hot sauce...enjoy! ;D

 

 

χαζευνοντας ....επεσα πανω σε εσενα ;D ;D

αληθεια....στο 5.03-5.11.

μοιζει πολυ με blushda ...ειναι?(οραιο παιξιμο με μουσικοτιτα)

 

www.autokanelis.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαζευνοντας ....επεσα πανω σε εσενα ;D ;D

αληθεια....στο 5.03-5.11.

μοιζει πολυ με blushda ...ειναι?(οραιο παιξιμο με μουσικοτιτα)

 

 

...ναι,τραβηγμενο λιγο απο τα μαλλια... :D ,λιγο φλυαρο γενικα μου φαινεται(3 χρονια μετα...)θενκς παντως....προσπαθω τα σολο να τα βλεπω σαν τραγουδια η σαν μικρες ιστοριες....it doesnt work always... >:(  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Εμένα Kap, μου άρεσαν πολύ τα μελωδικά στοιχεία που βάζεις μέσα, κυρίως απο την στιγμή που χρησιμοποιείς και το δεύτερο snare.

  Αυτά ακριβώς τα στοιχεία, είναι για μένα, που κάνουν ένα σόλο να ξεχωρίζει και να μην είναι ξερό και άχρωμο.

ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου