Προς το περιεχόμενο

Τελικός Eurovision.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα σου αρεσε σε μια συναυλεια heavy να ειναι gest star o τζορτζ μαικλ' date=' χαχαχαχαχα αυτο θελω να πω.....[/quote']

 

Γιατί να μη μου αρέσει δηλαδή; Ok, για τον george michael δεν τρελλαίνομαι, αλλά αν ήταν ο robbie williams θα μου άρεσε και πάρα πολύ μάλιστα. Προφανώς αυτό δε γίνεται γιατί δεν το βλέπουν όλοι έτσι και θα φάει μπουκάλια ο άνθρωπος, αλλά εγώ αν πχ έκανα μια συναυλία (ως μουσικός, όχι ως παραγωγός), θα μου άρεσε πολύ να βγεί στη σκηνή μαζί μου κάποιος τέτοιος μουσικός, και ΟΧΙ για να "σοκάρω" τον κόσμο, αλλά γιατί μου αρέσει η μουσική του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 121
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

@Chaostar

Θα μπορούσα να σου πω πολλά, αλλά θα είμαι λακωνικός: μην κρίνεις τους ανθρώπους από την μουσική που ακούν και ειδικά όταν ακούν αυτή που ακούς και εσύ και (ακόμη πιο ειδικά) όταν είσαι τόσο νέος. Στην ηλικία σου υπάρχει πολύ μιμητισμός, δηλαδή στις παρέες ο ένας μιμείται τον άλλο. Σύντομα, πολύ σύντομα αφού είσαι 25, θα διαπιστώσεις ότι θα βρεθείς στη θέση του Τρούμαν στο "Τρούμαν Σώου", να είσαι το μόνο αληθινό πράγμα σε ολόκληρο τον κόσμο (σου).

 

Φιλικά

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Chaostar

Θα μπορούσα να σου πω πολλά' date=' αλλά θα είμαι λακωνικός: μην κρίνεις τους ανθρώπους από την μουσική που ακούν και ειδικά όταν ακούν αυτή που ακούς και εσύ και (ακόμη πιο ειδικά) όταν είσαι τόσο νέος. Στην ηλικία σου υπάρχει πολύ μιμητισμός, δηλαδή στις παρέες ο ένας μιμείται τον άλλο. Σύντομα, πολύ σύντομα αφού είσαι 25, θα διαπιστώσεις ότι θα βρεθείς στη θέση του Τρούμαν στο "Τρούμαν Σώου", να είσαι το μόνο αληθινό πράγμα σε ολόκληρο τον κόσμο (σου).

 

Φιλικά[/quote']

 

Ρε παιδια δεν εκρινα κανεναν :( . Απλα θεωρω σημαντικο το γεγονος με τους Lordi και υπερ της ροκ μουσικης/κουλτουρας/νοοτροπιας.

 

Sorry αν φανηκε κατι αλλο.

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν εκρινα κανεναν :( . Απλα θεωρω σημαντικο το γεγονος με τους Lordi και υπερ της ροκ μουσικης/κουλτουρας/νοοτροπιας.

 

Sorry αν φανηκε κατι αλλο.

 

Όχι, σε μένα τουλάχιστον όχι ;) Επ'αυτού συζητούσα κι εγώ :) Συμφωνώ βέβαια απόλυτα με όσα είπε ο eye :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Chaostar

...όταν είσαι τόσο νέος. Στην ηλικία σου υπάρχει πολύ μιμητισμός' date=' δηλαδή στις παρέες ο ένας μιμείται τον άλλο. Σύντομα, πολύ σύντομα αφού είσαι 25, θα διαπιστώσεις ότι θα βρεθείς στη θέση του Τρούμαν στο "Τρούμαν Σώου", να είσαι το μόνο αληθινό πράγμα σε ολόκληρο τον κόσμο (σου)...[/quote']

 

:!:

Όχι τόσο μεγάλες κουβέντες τέτοιες ώρες ρε παιδιά... Λυπηθείτε μας!

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έχω να πω για την eurovision 06 είναι ότι για πρώτη φορά άτομα σαν και εμένα και σαν άλλους, μεταλλάδες, ροκάδες, μικροί μεγάλοι, είχαν κάτι για αν ψηφίσουν... δηλαδή ένα μεγάλο κοινό όπως είναι το κοινό του μεταλ είχε κάτι για να ψηφίσει, και έδειξε για τα καλά τα δόντια του.. Μην εκπλαγείτε αν σε κανα δυο eurovision στείλουν τους scorpions η γερμανία τον Ozzy η αγγλία και τους system of a down η αρμενία, και το όλο θέαμα ξεπεράσει κάθε ρεκόρ σε τηλεθέαση....και τηλεανάλωση....

 

Η Eurovision της Αθήνας ήταν όντως η πιο επιτυχημένη , είχε το μεγαλύτερο ποσοστό τηλεθέασης και τηλεψήφων γεγονός που την αναδυκνύει.. ώς ένα απο τα καλύτερα και μεγαλύτερα και δίκαια πάρτυ, γιατί πολλές φορές αμφισβητήθηκε η αντικειμενικότητα της Eurovision...

 

Όσο αναφορά τα τέρατα, έχουν τρέξει να κρυφτούν γιατί τώρα βγήκαν τα πραγματικά τηλετέρατα να τους κατασπαράξουν... Σχεδόν τους λυπήθηκα.. εεε σχεδόν...

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως οσο αφορα εμενα ο διαγωνισμος εχει χασει την οποια αιγλη του,απο

την στιγμη που πολλες χωρες εχουνε χασει τον ethnic χαρακτηρα που ειχανε τα προηγουμενα χρονια και τραγουδανε ολες σχεδον με αγγλικο στιχο,και μουσικη τυπου φαστ-φουντ.

Χαιρομαι καπου που χασαμε,γιατι 12 εκατομμυρια ευρω μου κατσανε καπως.

Και αν ρωτατε για μενα πια ειναι η καλυτερη θεση,απο τα προηγουμενα γραπτα μου,φυσικα η δευτερη η η τριτη.

Γιατι.....τωρα περιμενετε να ερθουνε περισσοτεροι τουριστες στην Ελλαδα?

Η κερδισαμε κατι παραπανω?

Με αυτες τις συμμαχιες κτλ που γινονται εχουν χαθει ολα ετσι κι αλλιως.Και

το "νινι" να βγαζαμε,παλι το δωδεκαρι απο την κυπρο θα το χαμε,οτι συμβαινει και με τις αλλες συμμαχιες....

ε να τον χεσω τον διαγωνισμο της ηλιθιοτητας......

:evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Και το "νινι" να βγαζαμε' date='παλι το δωδεκαρι απο την κυπρο θα το χαμε,οτι συμβαινει και με τις αλλες συμμαχιες....

ε να τον χεσω τον διαγωνισμο της ηλιθιοτητας......

:evil:[/quote']

 

Γλυκο μου αγορι...αν εβγαινε η βισση με το νινι της....για να τραγουδησει....βροχη θα επεφταν τα 12αρια....!!!!!!!!!

Αλλα που....οι συντηριτικουρες.....!!!!!!! 8O 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε εχω φατσακια........ :D :? 8O :x :P :oops: 8) :( :) :o :lol: :cry: :wink: :roll: :idea: :?: :!: :evil: :wink: :arrow: 8O :D

 

 

 

συγγνωμη..........αλλα ενιωσα μια αναπαντεχη ηδονη!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι τόσο μεγάλες κουβέντες τέτοιες ώρες ρε παιδιά... Λυπηθείτε μας!

 

Ποιες ώρες; ¶ρχισε ο πόλεμος και δεν το πήρα χαμπάρι; Τι εννοείς;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου