Προς το περιεχόμενο

Τελικός Eurovision.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάει και αυτό. Πως σας φάνηκε πείτε καμμιά γνώμη.

Πάντως εμένα αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι υπήρχαν κάποιες καταπληκτικές φωνές ανεξάρτητα από το είδος τραγουδιού που υποστήριζαν. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 121
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η Φωτεινή Δάρρα έχω συνέχεια την αίσθηση ότι είναι στα κόκκινα, καθώς στις ψηλές της δεν έχει καθόλου vibrato. Από φωνές, ο τυπάς των Lordi ήταν ΑΘΛΙΟΣ ως φωνή, αν και στις χαμηλές το αποτέλεσμα ήταν αισθητικά πολύ καλό. Ο Ρώσσος τελικά δεν ήταν κακός, παρ'ότι στον προκριματικό έκανε τα φάλτσα του αιώνα. Κάποιος μου έκανε εντύπωση πάντως, αλλά τώρα δε θυμάμαι ποιος........ :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν είμαι μεταλλάς, πολύ χάρηκα που βγήκαν τα :twisted: :evil: "τέρατα"! Επιτέλους κάτι εναλλακτικό σε όλα αυτά τα πλαστικά τραγούδια που έχουμε συνηθίσει σε αυτόν τον διαγωνισμό!

Ήταν ένα βήμα μπροστά! Και εις ανώτερα...

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτούς τους τύπους ευχαρίστως θα τους γιαούρτωνα, ακόμα και τη δεκαετία του ΄80 που ήμουν τόσο μέταλλο που άντεχα έως και φόλες τύπου Twisted Sister και Manowar...

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, τα πράματα είναι απλά...

 

Οι Lordi,εντάξει,εννοείται πως δεν είναι ό,τι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή στην αγορά της μεταλ και χεβυ μεταλ,ήταν το εναλλακτικό κομμάτι της ευροβίζι(α)ων. Πιστεύω ότι κάλυψε αρκετούς από τους μεταλλάδες εκεί έξω ώστε να τους δώσει η Ελλάς το 12αράκι! 8O

 

Και στο κάτω κάτω, αρκετά με του κόλους και τα βιζιά (που παρεπιπτώντως ήταν πολύ ωραία, μα πάρα πολύ ωραία :lol: :lol: ), ας δούμε και κάτι το διαφορετικό και ας είναι και τέρατα!

 

Υγ: Εμένα μ'άρεσε και το τραγούδι της Τουρκίας καθώς και η κοπελιά της! Νταρτάνα γυναίκα...με τα όλα της! :P

P>ΕΙΜΑΣΤΕ ΩΡΑΙΟΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΤΡΑΜΕΡΣ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υγ: Εμένα μ'άρεσε και το τραγούδι της Τουρκίας καθώς και η κοπελιά της! Νταρτάνα γυναίκα...με τα όλα της! icon_razz.gif

 

εγώ την ψήφισα κιόλας....!!! :oops: :lol: :lol: :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου