Προς το περιεχόμενο

Που ειναι ο Ρουσόπουλος ΟΕΟ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

... οπότε το ερώτημα που προκύπτει αβίαστα είναι:

 

ΠΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΛΟΡΝΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΜΕΝΟΥΝΟΣ ???????

 

Δεν θέλεις να σου απαντήσω... μη με βάζεις σε πειρασμό σου λέω!!!! 8) :!: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε παίδες νομίζω ότι ο Ρουσόπουλος δεν έπρεπε εξ'αρχής να ανακατευθεί με την eurovision. Τι δουλειά έχει ένας πολιτικός εκεί? Θεωρώ απαράδεκτο το γεγονός ότι οι πολιτικοί τα τελευταία χρόνια προσπαθούν να κάνουν πολιτική μέσα από τη eurovision' date=' ημαρτον! Αν μάθει κανείς εκτός Ελλάδας ότι οι Ελληνες υπουργοί, βουλευτες κλπ χρησιμοποιούν ακόμα και τη eurovision για μικροκομματικό ώφελος θα γελαει μέχρι του χρόνου.[/quote']

 

Καλά, αυτά γίνονται σε όλες τις Αφρικανικές χώρες, γιατί σε εκπλήσσει δεν κατάλαβα... :roll: 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...θελεις να πεις οτι ο ρουσοπουλος ηταν ρατσιστης απεναντι στο(ο θεος να το κανει...) metal' date=' στη Φινλανδια η στις μασκες?[/quote']

 

Ο θεός να το κάνει μέταλ! 8O

Μα αυτά είναι έργα του διαβόλου :D

 

Πάντως ο Ρουσόπουλος για την φωτογραφία με την Βίσση νικήτρια πήγε ο άνθρωπος… Βγήκε και αυτός ο Lordi παμψηφεί και από νωρίς, χέστηκε πάνω του… :D :D :D

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες νομίζω ότι ο Ρουσόπουλος δεν έπρεπε εξ'αρχής να ανακατευθεί με την eurovision. Τι δουλειά έχει ένας πολιτικός εκεί? Θεωρώ απαράδεκτο το γεγονός ότι οι πολιτικοί τα τελευταία χρόνια προσπαθούν να κάνουν πολιτική μέσα από τη eurovision' date=' ημαρτον! Αν μάθει κανείς εκτός Ελλάδας ότι οι Ελληνες υπουργοί, βουλευτες κλπ χρησιμοποιούν ακόμα και τη eurovision για μικροκομματικό ώφελος θα γελαει μέχρι του χρόνου.[/quote']

 

Καλά, αυτά γίνονται σε όλες τις Αφρικανικές χώρες, γιατί σε εκπλήσσει δεν κατάλαβα... :roll: 8)

 

ΣΩΩΩΣΤΟΣΣΣΣΣΣ!!!!!! Το ξέχασα βλέπεις ότι θα έπρεπε να κάνουμε αίτηση για επίσημη ένταξη στην Αφρικανική ήπειρο! :lol: :lol: :lol:

 

Βασικά δεν εκπλήσσομαι επειδή συμβαίνει αυτό το πράγμα αλλά εκπλήσσομαι επειδή δεν το βλέπουν τα υπόλοιπα 9.9 εκατομύρια ότι συμβαίνει. :wink:

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κάθε ρατσιστική πράξη είναι πράξη προκατάληψης... κάθε πράξη προκατάληψης όμως δεν είναι απαραίτητα ρατσιστική... :roll:

 

Arpegios λέγαμε κάτι για τη γλώσσα νομίζω πριν λίγο καιρό ε; :wink:

Ακριβώς! Οπότε να πετάξω σφήνα ένα παράδειγμα ακόμα πάνω σε αυτό που λέγαμε: ¶μα λοιπόν σε αναλογία 10:1 θεωρούμε την προκατάληψη υπερώνυμο του ρατσισμού ουσιαστικό, τότε ποιός είναι ο καλύτερος τρόπος να επικοινωνήσεις με αυτή την ομάδα? Προφανώς αυτός, άσχετα με την ετυμολογία των λέξεων ή τι μέρος του λόγου ήταν πριν 500 χρόνια. Η σημασία δεν είναι καθολική, και το συντακτικό εκφράζει μόνο αφαιρετικές σχέσεις ανάμεσα στις σημασίες, και μάλιστα λειτουργεί με τα μέρη του λόγου και όχι τις πρωτογενείς σημασίες αυτές καθ' αυτές... Το σημασιολογικό επίπεδο συνδέεται με το συντακτικό μεν, αλλά είναι διαφορετικό. Μελετημένα και καθιερωμένα πράγματα άσχετα αν δεν είμαι ειδικός. Αλλά εδώ στα μουχλιασμένα μας πανεπιστήμια έχουμε "ειδικούς" που εσκεμμένα παραπλανούνε την κοινή γνώμη, γι αυτό γίνεται αυτό που γίνεται:

 

http://anorthografies.blogspot.com/2006/05/megaron-plus.html

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς! Οπότε να πετάξω σφήνα ένα παράδειγμα ακόμα πάνω σε αυτό που λέγαμε: ¶μα λοιπόν σε αναλογία 10:1 θεωρούμε την προκατάληψη υπερώνυμο του ρατσισμού ουσιαστικό' date=' τότε ποιός είναι ο καλύτερος τρόπος να επικοινωνήσεις με αυτή την ομάδα? Προφανώς αυτός, άσχετα με την ετυμολογία των λέξεων ή τι μέρος του λόγου ήταν πριν 500 χρόνια. Η σημασία δεν είναι καθολική, και το συντακτικό εκφράζει μόνο αφαιρετικές σχέσεις ανάμεσα στις σημασίες, και μάλιστα λειτουργεί με τα μέρη του λόγου και όχι τις πρωτογενείς σημασίες αυτές καθ' αυτές... Το σημασιολογικό επίπεδο συνδέεται με το συντακτικό μεν, αλλά είναι διαφορετικό. Μελετημένα και καθιερωμένα πράγματα άσχετα αν δεν είμαι ειδικός. Αλλά εδώ στα μουχλιασμένα μας πανεπιστήμια έχουμε "ειδικούς" που εσκεμμένα παραπλανούνε την κοινή γνώμη, γι αυτό γίνεται αυτό που γίνεται:

 

http://anorthografies.blogspot.com/2006/05/megaron-plus.html[/quote']

 

Σε μισώ.

 

Πάλι θα με βάλεις να διαβάζω με τις ώρες... :evil: :lol: :lol:

 

Αλλά γύρνα να δεις, βρε Αρπιστή μου, πόσο παρεξηγήθηκε και τι προεκτάσεις πήρε αυτή η αρχική τοποθέτηση ως 'ρατσιστικής' της συγκεκριμένης συμπεριφοράς.

 

Γι'αυτό έκανα την επισήμανση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μισώ.

 

κι εγώ σ'αγαπάω' date=' ματς μουτς :D

 

Πάλι θα με βάλεις να διαβάζω με τις ώρες... :evil: :lol: :lol:

 

βασικά όλη η ουσία είναι στην μία (ή 2?) τελευταία επιστολή άμα θες να ταλαιπωρηθείς λιγότερο

 

Αλλά γύρνα να δεις, βρε Αρπιστή μου, πόσο παρεξηγήθηκε και τι προεκτάσεις πήρε αυτή η αρχική τοποθέτηση ως 'ρατσιστικής' της συγκεκριμένης συμπεριφοράς.

 

μα ναι, δεν διαφώνησα σε αυτό καθόλου, ολόσωστος ήσουνα πιστεύω. Απλώς βρήκα ευκαιρία :twisted: :D

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου