Προς το περιεχόμενο

Εκμάθηση διπεταλιάς


Προτεινόμενες αναρτήσεις

για την ιστορια το "τιποτα" του gary chester που δεν ειχε τελειωσει καμια ιδιατερη σχολη ειναι ενα μαστερ στη μουσικη απο το πανεπιστημιο του ντεπολ στο σικαγο και ενα μπατσελορ στις φυσικες επιστημες απο το κρατικο πανεπιστημιο της νεας υορκης  :P ετσι χαλαρα  ;D

 

Σε ποιον Gary Chester αναφερεσαι? Παρακαλω το λινκ  και την πηγη σου. Χαλαρα. Όποτε μπορείς και θελεις.

 

Απο τον Pegasos9  που εγραψε, μεταξυ αλλων σοβαρων και σαχλων, ΚΑΙ αυτό το Θεϊκό: "Το ξέρω ότι λέγεται floor tom, αλλά έτσι με βολεύει καλύτερα για πιο άμεσο 'κοπάνημα'..",

φτασατε, για μια ακομα φορα να δειξετε τι πρεσβευετε, τι κουβαλει ο καθενας, πώς με την ειρωνεια και τους δηθεν αστεϊσμους, απωθείτε σοβαρούς επωνυμους μουσικούς και εν παση περιπτωσει

τα 'σπασατε' σε πολλους απο μας, που αλλοι εκφραζομαστε εδω γραφοντας (οπως εγω, ανωνυμα) και πολλοι αλλοι δεν γραφουν εδω για δικους τους λογους. Απλα διαβαζουν. Εαν οι δασκαλοι σταματησουν να γραφουν στο Νοιζ, επειδη εσεις τους ριχνετε 'γραπτα απωθητικα', τι θα κερδισετε? Εγω παντως θα χασω και θα στεναχωρηθω , διοτι τετοιες γνωσεις, δεν διδονται σημερα. Και πού αλλου, σε ποιο άλλο σαϊτ, απανταει ο ταδε η ο δείνα δασκαλος σε αποριες νεων στραβαδίων? ΔΩΡΕΑΝ? Αυτο ισχυει και για τους επαγγελματιες μουσικους (και αλλων οργανων) που παρακολουθω, πώς και με τι σοβαροτητα απαντουν.  Γιατι παιδες?  Ειδικα εσεις με τα πολλα 'χαρτια', δωσατε δειγματα κοινωνικης συμπεριφορας μεσω γραπτών κανοντας εμενα τουλαχιστον, να σας χαρακτηρισω δεοντως.

Αλλα φυσικα και ασφαλως  στα τετοια σας.

 

Παρακαλω συνεχιστε επι του θεματος ,αν εχετε γνωσεις και χρονο, να βοηθησετε αυτο το παιδι τον Pegasos9, διοτι εχω δηλωσει οτι δεν θα ξανασχοληθω μαζι του διοτι απλα δεν δυναμαι  να του πω ουτε που μπαινει το floor tom.( Maybe on the ceiling !) Προσφατα αλλαξε λεει τη θεση.  Οκ . Πάάάρακατω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 160
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου