Προς το περιεχόμενο

Μουσικος εξοπλισμος στο αεροπλανο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πες μου οτι κανεις πλακα.... ;D

 

δεν παιρνεις και κανα δυο χασαπομαχαιρα? ;D

ρε λες ???? θεε δεν το σκεφτηκα !!!

θα παρω ενα οντως θα ειμαι πιο πειστικος !  ;D ;D

inhttps://www.youtube.com/user/jkstigma/videos

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλημέρα! Επειδή ήθελα να πάρω κ εγώ κιθάρα μαζί στο αεροπλάνο σε 1 βδομάδα που φεύγω, πήρα στην εταιρεία και μου είπαν ότι αν την θέλω στην καμπίνα μαζί μου, πρέπει να πληρώσω μια έξτρα θέση (δεν παίζει, πιο φτηνά την στέλνω με κούριερ..) ;D

Αν την αφήσω με τις αποσκευές (που σε flight case μέσα θα πληρώσω υπέρβαρο...) μου τόνισαν ότι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΗ...Κοινώς θα την πετανε πάνω κάτω όπως τις βαλίτσες...Και το καλύτερο, θα πρέπει να υπογράψω χαρτί ότι η εταιρεία δεν φέρει καμία ευθύνη για τυχόν ζημίες που θα προκληθούν κατα την πτήση...

Φοβερό!!!

I can change one note and make you cry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν θα πέταγα με μια εταιρία που θα μου συμπεριφερόταν με αυτό τον τρόπο. Αν δεν είναι απαραίτητο να την πάρεις μαζί σου πήγαινε στο αεροδρόμιο με ένα φίλο και αν σου πουν πάλι όχι του την δίνεις. Πολλές φορές πάντως διαφορετικοί υπεύθυνοι δίνουν διαφορετικές απαντήσεις. Και εμένα στο τηλέφωνο μου είπαν να πληρώσω και στο αεροδρόμιο δεν μου είπαν τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν θα πέταγα με μια εταιρία που θα μου συμπεριφερόταν με αυτό τον τρόπο

 

οταν εχει το εισητηριο για Λονδινο οσο 3 φραπεδες στο Συνταγμα..πετας και παραπετας... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου