Προς το περιεχόμενο

5-7-2011 Judas Priest, Whitesnake, Opeth, Firewind, Karma Violens


morbidgeorge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακουω γνωμες για ολες τις μπαντες,οσοι απο σας ηταν εκει βεβαια χτες.Προσωπικα ηταν η καλυτερη συναυλια που εχω δει μεχρι στιγμης...

Karma Violens-Πολυ καλοι,αν και ειχαν λιγο θεμα με τον ηχο(λογικο).Αν συνεχισουν ετσι,θα πανε πολυ μπροστα...Firewind-Καταπληκτικοι και με πολυ ενεργεια πανω στην σκηνη.Katsionis,Gus σπειρανε!Opeth-Φοβερη μπαντα(αυτος ο ντραμερ...ουτε τσικ δεν εχασε!),αν και εμενα δεν μου αρεσουν και τολμω να πω οτι βαρεθηκα...Whitesnake-Ξεκινησαν ωραια,αλλα στην πορεια το χαλασανε.Ο Coverdale δεν μπορει πλεον,νομιζω οτι αρκετα το τραβηξε και καιρος ειναι να αποσυρθει.Αν δεν κανανε φωνητικα και οι υπολοιποι,δεν θα ακουγαμε φωνη πουθενα...Ο ντραμερ πολυ ποζεριλικι για το τιποτα....Judas Priest-Ο,τι και να πω ειναι λιγο...Ο Halford ηταν τουλαχιστον εξαισιος!Ο καινουριος κιθαριστας αξιος!Glenn Τipton,ο απολυτος!Ο Scott Travis δεν ειναι ανθρωπος!!!Ειναι cyborg(στην καλυτερη),για να μην πω οτι καταγεται απο τον Σειριο...Απλα επιβεβαιωθηκε γιατι κατεχει μια θεση στον πανθεον μου με τους καλυτερους ντραμερ.Καλο θα ηταν να αναθεωρησουν το να βγουν στη συνταξη,τουλαχιστον για λιγο ακομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν και μαμω τα live το χθεσινο.....

Judas Priest - The Sentinel

και

Whitesnake - Give All Your Love Tonight

 

καλα περασαμε  ;D

 

Μιαμιση ωρα τα φιδια και Δυο ωρες οι Πατριαρχες του Μεταλ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου