Προς το περιεχόμενο

''Wise mama''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Nτάξει Nestro Apos “Mint condition” εννοώ  :P. Free this F****g Rock anyway cousin!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πόσο παίζει να έχεις λιώσει τη hard rock δισκογραφία άνθρωπέ μου για να γράφεις τέτοιου επιπέδου μουσική??! :)

Οφειλω να απαντησω...

Tην αληθεια?Εχω λιωσει ΜΟΝΟ Deep Purple,Lynyrd Skynyrd και Τhunder(αυτους περισσοτερο απ ολους).

Κι αυτα πριν αρκετααα χρονια.

OΛΑ τα αλλα,περιστασιακα εως πολυ λιγο.

Σ ευχαριστω για τα κολακευτικα σχολια Vasmar!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποια ενδιαφέρεται , πωλείται rock n’ roll γυαλί ηλίου του Freerock1974/ mind condition! Starting bid 1.000,00  €

Nτάξει Nestro Apos “Mint condition” εννοώ  :P. Free this F****g Rock anyway cousin!  :D

Tη γλύτωσες. :D

...Exω κατσει πανω τους πανω απο 69 φορες..Ουτε απο πετρα να τανε.. ;D

Σεξουαλικά υπονοούμενα? :)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αμάν πια βρε ξάδερφε του εξαδέλφου... Τι θα γίνει με την περίπτωση σου  ;D  Πότε θα κατέβεις προς τα κάτω να κάνουμε μια μπάντα; 

 

Τα ανεβάζεις, τα ακούμε, μας φτιάχνεις αλλά δεν έρχεσαι να τα βαρέσουμε  ;D ;D ;D

 

Έχω και μια ιδέα του σατανά... Γκρουπ μαζί με Nestor Apos και LK- και νομίζω ότι έχω πρόχειρο ένα όνομα που θα αντικατοπτρίζει τον... μουσικό προσανατολισμό. Τι θα έλεγες για... Sex Symbols  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ; 

 

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας υπερευχαριστω S3nTiNeL,nuno!

Δε σας κρυβω οτι η αποδοχη απο καποιους αυτου το κλασσικου hard rock που υπεραγαπω,

μου δινει ΜΕΓΑΛΗ χαρα!

Να ειστε καλα!

 

@Τerry,εγω γκρουπ μ αυτους δεν κανω.

Αμα ειναι να λεμε 6 η ωρα προβα και να ρχονται 7 παρα τεταρτο γιατι ''κατι τους ετυχε''...

(βλ. μεσοφούστανο).. :P

Ασε που στα λαιβ θελουν 40 λεπτα διαλειμμα για να μαζεψουν την πετονια... ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

@Τerry,εγω γκρουπ μ αυτους δεν κανω.

Αμα ειναι να λεμε 6 η ωρα προβα και να ρχονται 7 παρα τεταρτο γιατι ''κατι τους ετυχε''...

(βλ. μεσοφούστανο).. :P

Ασε που στα λαιβ θελουν 40 λεπτα διαλειμμα για να μαζεψουν την πετονια... ;D

 

Καταρχάς εγώ και ο Nestor Apos δεν χρειαζόμαστε πρόβα, οπότε το 1ο επιχείρημα καταρρέει. 2ον Η συνέπεια δεν συμβάδιζε ποτέ με το ταλέντο, οπότε είναι λογικό στην ορισθείσα για τις 6 πρόβα, εγώ να εμφανιστώ στις 10 και ο Nestor Apos στις 6 , αλλά την άλλη ημέρα ;D. Τέλος εγώ θα δεχθώ την πρόταση του Terry , υπό τον όρο στο γκρούπ να τραγουδάω!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε φίλε, τι είπες τώρα. Εξαιρετικό. Πολύ uplifting. Εσύ αγόρι μου γεννήθηκες λάθος εποχή (και χώρα for that matter). Κανά live βρε παιδιά......τώωωωωωρα......

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς εγώ και ο Nestor Apos δεν χρειαζόμαστε πρόβα, οπότε το 1ο επιχείρημα καταρρέει. 2ον Η συνέπεια δεν συμβάδιζε ποτέ με το ταλέντο, οπότε είναι λογικό στην ορισθείσα για τις 6 πρόβα, εγώ να εμφανιστώ στις 10 και ο Nestor Apos στις 6 , αλλά την άλλη ημέρα ;D. Τέλος εγώ θα δεχθώ την πρόταση του Terry , υπό τον όρο στο γκρούπ να τραγουδάω!  :D

Γκρούπις θα έχουμε? ;D

Κανά live βρε παιδιά......τώωωωωωρα......

Ετοιμάζεται Supergroup. Δες πιο πάνω. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου