Προς το περιεχόμενο

summer cocktails


gvour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολύ όμορφο !

Το αποθήκευσα στο pc και το έχω στο γραφείο. Εμπνευση,ωραίος ηχος. Πολύ όμορφο. Μπράβο σου!

Σ ευχαριστω και παλι Korgious.Θελει προσοχη παντως γιατι εχω χαλασει αλλα δυο PC.

Άκουσα το κομμάτι...αλλά αφού δεν πιάνω, δεν λέω τις παρατηρήσεις ;D ;D

Με παρεξηγησες φιλτατε marathon.Για ντουετο σε βιντεο δεν πιανεις επειδη παιζουμε

και οι δυο ασανσερομουσικη και θα υπαρξει ανταγωνισμος.Εξαλλου ειμαι και πιο σεξυ(εξ ου

και η sx-απ το SeXy).Ελευθερα τις παρατηρησεις σου(εχοντας παντα κατα νου οτι ειμεθα

ανταγωνισται).

Ευχαριστω για ΟΛΑ fusiongtr!Δεν πιανεσαι διοτι εισαι Scoταδιστης ;D.

 

Ευχαριστω πολυ για τα καλα λογια σας solega,audiokostas,hyperpanos και gregg.

Να στε ολοι καλα παιδες!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ντουετο σε βιντεο δεν πιανεις επειδη παιζουμε

και οι δυο ασανσερομουσικη και θα υπαρξει ανταγωνισμος.Εξαλλου ειμαι και πιο σεξυ(εξ ου

και η sx-απ το SeXy).Ελευθερα τις παρατηρησεις σου(εχοντας παντα κατα νου οτι ειμεθα

ανταγωνισται).

kάνεις τεράστιο λάθος και θα το πληρώσεις...δεν υπάρχει περίπτωση να μπορέσεις ποτέ να παίξεις με το Νέστορα γιατί θα κουφαθείς και γιατί θα σου καταστρέψει τη μουσική σου...ίσως σε σώσει ο σκηνοθέτης που θα του κατεβάσει πολύ την ένταση ;D ;D ;D...Ενώ εμείς οι 2 μπορούμε να το παίξουμε Carlton-Ritenour... ;) ;)

 

Οι παρατηρήσεις μου δεν έχουν να κάνουν με το κομμάτι και το παίξιμό σου...έχουν προηγηθεί άλλοι και συμφωνώ με τους περισσότερους... Οι παρατηρήσεις μου έχουν να κάνουν με το "ασανσέρ"...Συνήθως οι παίχτες που παίζουν το συγκεκριμένο είδος είναι παιχταράδες σαν τους 2 παραπάνω και μπορούν να κρατήσουν ένα ολόκληρο κομμάτι μόνοι τους με την απίστευτη τεχνική τους. Αυτό που μου έλειψε είναι η εναλλαγή στον ήχο της κιθάρας...ήθελα δηλ κάποια στιγμή να με "ξαφνιάσεις" κάτι που έλεγα ότι θα το ακούσω στην επόμενη στροφή, αλλά δεν ήρθε. Στο τέλος (εάν δεν κάνω λάθος) περνάς στον neck...αλλά δεν μου φτάνει!

Επειδή έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα, συνήθως χρησιμοποιώ το σαχλόφωνο για να ξαναπαίξω τα ίδια αλλά να τα ακούσει αλλιώς ο ακροατής...λεπτομέρειες πάντως! Γίνομαι γεροπαράξενος σαν το Νέστορα :P 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως οι παίχτες που παίζουν το συγκεκριμένο είδος είναι παιχταράδες σαν τους 2 παραπάνω

rolling_on_floor_laughing_smiley.gif

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε τρομαξες λιγο μ αυτο το "θα το πληρωσεις"-μοβορο σε κοβω.

Νομιζω παντως οτι ολα τα σχολια σου ειναι προιον ζηλειας επειδη ανηκουμε στον ιδιο μουσικο χωρο.Κανει μπαμ.Εξαλλου ολοι(μη ρωτησεις ποιοι)εχουν πει οτι οχι μονο θεωρουμαι αλλα ειμαι και μεγαλο ταλεντο.

 

Περα απο πλακα παντως εχεις σ ολα απολυτο δικιο.Ο παικτης παιζει μεγαλο ρολο

σ αυτο το ιδιωμα και του λογου μου δεν............

Καθολου παραξενος(το γερο το παρελειψα-μπορει να μαι γηραιοτερος) δε γινεσαι οταν λες αυτο που πιστευεις.Αυτα τα σαχλοφωνα ειναι ακριβα ??? ????

 

rolling_on_floor_laughing_smiley.gif

 

Tι να μας πουνε τωρα αφτινοι κι οι δυο τους εμενανε(σωρη κυολασ δηλ).

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γερο το παρελειψα-μπορει να μαι γηραιοτερος)

Θα χαιρόμουν ιδιαίτερα...αλλά δεν το νομίζω... :'(

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου