Προς το περιεχόμενο

String King


ez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τιμάς "μικρέ", σ'ευχαριστώ επίσης...μην ξεχάσεις μόνο μόλις αλλάξεις τη χορδή, παίξε  ;D!

οσες χορδες και να αλλαξω και οσο και να παιξω ΤΟΣΟ καλος δεν προκειται να γινω

μερικα ταλεντα πρεπει να τα αναγνωριζουμε οταν τα ακουμε

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ θα σε παραδεχτώ μόνο αν βρεις και από ποια περιοχή του Καναδά ήταν το σφεντάμι του μπράτσου! ;D

;D

Κορόιδευε 'συ, ένα έχω να σου πω, βρέθηκα προχτές με το Gregg και παίξαμε μαζί (και θα το ξανακάνουμε) και σιγά-σιγά θα με μάθει να παίζω blues. Οπότε σε λίγο (καμιά 10αριά χρόνια)- αν δείξω επιμέλεια-τρέμε Ηλία. 8)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά ξέρεις σε τι επίπεδο θα έχει φτάσει ο Ηλίας σε 10 χρόνια; Γι' αυτό βιάσου! ;D

 

Και μόλις καταφέρω κι εγώ να παίξω κανένα shuffle της προκοπής (άλλα 10 χρόνια, και με την προϋπόθεση ότι δεν θα έχω αρθριτικά μέχρι τότε...), θα πάρουμε και τον Οντιοκώστα, και θα γίνουμε εμείς η καλύτερη blues μπάντα της Ευρώπης, και άντε μετά να μας κουνηθούν οι Σαλονικιοί! :D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D

Κορόιδευε 'συ, ένα έχω να σου πω, βρέθηκα προχτές με το Gregg και παίξαμε μαζί (και θα το ξανακάνουμε)

Πάει και ο Gregg...δεν θα ακούει και αυτός σε λίγο.... :P :D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου