Προς το περιεχόμενο

Don't believe a word (thin lizzy cover by LOBBY)


constantinos9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεκτές ενστάσεις και παρατηρήσεις (έχω την εντυπωση πως θα είναι αρκετές)... και φυσικά συζήτηση πάνω σε ηχογραφήσεις κ.λπ.  ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Μπράβο κι απο μένα, μου άρεσε πολύ.

Καμμία ένσταση, καμμία παρατήρηση  ;D...

Έχει υψηλή αισθητική, ύφος και άποψη, συγχαρητήρια.

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια!!!!

 

@oselifer και σε εμένα κάτι δε μου αρέσει με την προφορα (μπράβο για την επισήμανση)! μου βγήκε γενικώς το τραγουδιστικό κομμάτι πολύ προβληματικό σε σχέση με άλλα που έχω κάνει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανέμορφη διασκευή (την αφιέρωσα και στην κοπέλα μου ;D ;D :P :P).Άκουσα και τη διασκευή στο trooper...εντάξει...τρομερό.

 

Αν και δε βλέπω να έχεις μεγάλη ποικιλία στα φωνητικά σου. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Mike G φίλε το ότι αφιέρωσες αυτο το κομματάκι στην κοπέλα σου είναι απο τα καλύτερα πράγματα που μπορούν να τύχουν σε ένα μουσικό, ακόμα και αν είναι ερασιτέχνης όπως εγώ... η κοπέλα σου πάντως δεν πρέπει να το πήρε και πολύ καλά ε;  :P!! όσον αφορά τα φωνητικά, θα συμφωνήσω αλλά έπρεπε να δηλώσω πως δεν είμαι τραγουδιστής και ούτε θα γίνω  ;D!! στο κανονικό γκρουπ μου (LOBBY) κιθάρα παίζω και κάνω και κανενα vocal που και που! τωρά με τους "Lobby acoustic" επειδή είναι home κατάσταση απλά προσπαθώ να τραγουδάω στη νότα τουλάχιστον!!! θα προσπαθήσω να κάνω και μερικές διασκευές με τη τραγουδιστριά μας που είναι σουπερ!!!

 

στους υπόλοιπους και πάλι ευχαριστώ παιδιά, χαίρομαι πολύ που σας αρέσει!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία διασκευή,με όλη την έννοια της λέξης,μια και δε μου κάνει επανεκτέλεση,αλλά για δικιά σας εκδοχή.

Συνεχίστε,έτσι.Ό,τι ανεβάζετε στο νόιζ είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου