Προς το περιεχόμενο

σε τι χρησιμευουν οι πολλες κεφαλες?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή θέλετε να πείτε ότι αυτό που βλέπω στο 2:50 (και στο thumbnail ;D ) είναι μόνον για το θεαθήναι και δεν εξυπηρετεί κανένα πρακτικό σκοπό. Σιγά, δεν σας πιστεύω….. ;D ;D ;D

 

 

 

και στο  3.10 δεν σολάρουν tele ;

 

 

τα ισοπεδώνετε όλα, εδώ στο noiz      :-[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

 

και στο  3.10 δεν σολάρουν tele ;

 

 

τα ισοπεδώνετε όλα, εδώ στο noiz       :-[

 

Αίσχος! ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Αθηνα οι ACDC χρησιμοποιουσαν WIZARD AMPS (φοβεροι ενισχυτες...) παροτι μπρωστα ο θεατης εβλεπε marshal!!!!!!!Παπακολουθησα την προβα τους στα 15 μετρα!!!!

Κι εγω φυσικα πιστευα για χρονια οτι η φεντερ μου ηταν σαν του Knopfler, και οτι η Gibson μου ηταν custom σαν του Garry......

ΠΡΩΤΑ Ο ΗΧΟΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Αθηνα οι ACDC χρησιμοποιουσαν WIZARD AMPS (φοβεροι ενισχυτες...) παροτι μπρωστα ο θεατης εβλεπε marshal!!!!!!!

 

Απολυτα φυσικο,σιγα μη βγαλουν στο...δρομο τους original vintage Plexi τους.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vintage plexi ειχα κι εγω.......οπως και πολλα οργανα απο 65 εως 79

Η αξια τους ειναι κυριως συλλεκτικη, σε καμια περιπτωση δεν εχουν ηχο αναλογης αξιας.

Ετσι αγαπητε φιλε superfunk πηγα την πρωτη φορα αμερικη νομιζοντας οτι αφου εψαξα

οτι fender + gibson vintage υπηρχε, ηξερα τα παντα.......αλλα μονο αχρηστα λεφτα ειχα δωσει.

 

ΠΡΩΤΑ Ο ΗΧΟΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αξια τους ειναι κυριως συλλεκτικη, σε καμια περιπτωση δεν εχουν ηχο αναλογης αξιας.

 

αυτο ειναι ΣΙΓΟΥΡΟ,αντε να τα πει και κανας αλλος γιατι μονος μου τα λεω.... :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3. Γιατί με κάτι πρέπει να γεμίσει η σκηνή... ;)-κι οι ACDC δεν είναι το Wall... :-X

 

Tα βαζουν που τα βαζουν για μουρη γιατι τουλαχιστον δεν τα αδειαζουν να κουβαλανε μονο τα περιβληματα; Ειχα λυπηθει τους τεχνικους που κοψομεσιαστηκαν να χτισουν με ευλαβεια τον τοιχο αυτό για τον Malmsteen (χαχαχα ποιος άλλος;  8)) . Είναι από London το international show το 2008 πολύ πριν κανει κατι παρομοιο ο Waters και αποθεωθει. Και όλα αυτά για να παιξει πανω σε Βacking tracks γυρω στη μια ωρα  ::).

Another_Marshall_in_the_wall.thumb.jpg.7cc66aac5f694346a69b9f294330da3f.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, ώστε έτσι ε; Μούφα και παραμύθα, έ; Για πείτε μου, όμως, μια υποδοχή που λέγεται slave, στο πίσω panel, μήπως, κανείς σας, ξέρει τι κάνει; Άντε να σας δω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αν δεν υπηρχαν αυτα πως θα αγοραζαμε εμεις? Μηπως αυτοι τα πληρωνουν?

Ελα δω μεγαλομπανταρα ποσα θελετε να τα βαλετε στη σκηνη? Ωραια σπαστε καψτε και κανα

δυο-τρια για να ανεβουμε ;D

 

Play loud 'till neighboors start cryin'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια σπαστε καψτε και κανα δυο-τρια για να ανεβουμε ;D

Έτσι είχαν πει και στον "χοντρούλη" (βλ. Malmsteen) πριν από καμιά 30άρια χρόνια και κάρφωσε την κιθάρα σε λάθος καμπίνα. Το αποτέλεσμα ήταν να φανεί στον κόσμο ότι η καμπίνα ήταν....άδεια  ;D ;D ;D ;D

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου