Προς το περιεχόμενο

σε τι χρησιμευουν οι πολλες κεφαλες?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν απάντηση στον συμπέθερο Bloody Sunday, θέλω να σου πω οτι αν κοιτάξεις το αρχικό post θα δεις κάποια ερωτήματα που θέτει ο υπογράφων. Εγώ δεν αναφέρθηκα σε σύνδεση μεταξύ τους, 28 κεφαλών, αλλά σύνδεση x κεφαλών, μεταξύ τους, χωρίς διευκρίνιση αριθμού, και με ποιον τρόπο συνδέονται. Συγκεκριμένος αριθμός κεφαλών, όχι μόνο συνδέονται, αλλά και αποδίδουν τα μέγιστα, ανάλογα με τον συναυλιακό χώρο, τον χώρο που καταλαμβάνει η σκηνή, την απόσταση από την μπάντα και την απόσταση από το ακροατήριο. Υπερβολικός αριθμός κεφαλών, (και καμπινών...), είναι εκεί που αρχίζει ο μύθος.Τέλος, αν θεωρείς τον εαυτό σου μεγάλο γνώστη και γενικότερα σειρά απολύσεως, στον μαγικό και διαρκώς ανανεούμενο κόσμο της κιθάρας, και κάποιους άλλους ψάρια, καλό θα ήταν να αναθεωρήσεις. Δεν είμαστε μόνοι στο σύμπαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Σαν απάντηση στον συμπέθερο Bloody Sunday, θέλω να σου πω οτι αν κοιτάξεις το αρχικό post θα δεις κάποια ερωτήματα που θέτει ο υπογράφων. Εγώ δεν αναφέρθηκα σε σύνδεση μεταξύ τους, 28 κεφαλών, αλλά σύνδεση x κεφαλών, μεταξύ τους, χωρίς διευκρίνιση αριθμού, και με ποιον τρόπο συνδέονται. Συγκεκριμένος αριθμός κεφαλών, όχι μόνο συνδέονται, αλλά και αποδίδουν τα μέγιστα, ανάλογα με τον συναυλιακό χώρο, τον χώρο που καταλαμβάνει η σκηνή, την απόσταση από την μπάντα και την απόσταση από το ακροατήριο. Υπερβολικός αριθμός κεφαλών, (και καμπινών...), είναι εκεί που αρχίζει ο μύθος.Τέλος, αν θεωρείς τον εαυτό σου μεγάλο γνώστη και γενικότερα σειρά απολύσεως, στον μαγικό και διαρκώς ανανεούμενο κόσμο της κιθάρας, και κάποιους άλλους ψάρια, καλό θα ήταν να αναθεωρήσεις. Δεν είμαστε μόνοι στο σύμπαν...

 

:o :o :o :o θα ηθελα να παραθεσω την γνωμη μου στο συγκεκριμενο ποστ αλλα θα........κρατησω σιγη ιχθυος......

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου