Προς το περιεχόμενο

Coffe Blues


warwickplayer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε warwick θα το ξαναπω μπας και το δεις αλλιως..

 

Διαλογος γνωριμιας σε νησι

 

-Τι θα ελεγες να πηγαιναμε για ενα ποτο?

-Κοιτα,αν το αλκοολ ξεπερναει το 40% τοτε ειναι πιθανον τα επιπεδα αιθυλικης αλκοολης στο αιμα μας να μας αποτρεψουν απ το να απολαυσουμε τη βραδια...

-Ε,ενταξει,ας πιουμε μπυρες.

-Τρελαθηκες?Ποιος ξερει τι αλλοιωση εχει υποστει ο λυκισκος και η βυνη εδω που ειμαστε στο ξερονησι...

-Μμμμ...Μηπως θες να παμε κατ ευθειαν στο δωματιο μου?

-Τσ τσ τσ τσ...Αν δε γνωριστουμε πως θα επιτρεψουμε στις ερωτογονες ζωνες και ορμονες μας να ενεργοποιηθουν ωστε να λειτουργησουμε ως καθαροαιμα  θηλαστικα?

-Ε τι θες χριστιανε μου?Να κατσουμε εδω στο μωλο?

-Οχι,αλλα μπορουμε να κανουμε μια βολτα να δουμε τον κοσμο που εναγγαλιζεται και χαιρεται τις διακοπες του αποβαλλοντας την καλοκαιρινη εφιδρωση...

- ???

 

Καταλαβες?

Φιλικα!

 

 

;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδια σας ευχαριστω για τα comments και ειδικα για τα videakia...ειναι υλη για μελετη!!!Ενταξει ο τυπος με το MVP τα σπαει...ειδικα το the chicken στο τελος...Η μονη μου ενσταση ειναι ο ηχος του...καινουργιες χορδες?κατι με χαλασε...αλλα ειναι η αποψη του δεν μπορω να εχω γνωμη...thxs!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως και το album που παρέθεσα  αν το προσπεράσεις έχασες  ;)

Χαχαχαχαχα...θα το ακουσω!θα σου γραψω και αποψεις!Μια ζωη γκρινιαρης!!!Λες να αλλαξω σε φεντερ για πιο blues ηχο? ;D

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου