Προς το περιεχόμενο

I was Bon Joving


December

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα είπες όλα, αυτή είναι η ουσία του ροκ....

 

Η ουσια του ροκ δεν ειναι να δεινεις 80+ευρω το εισητηριο ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ... :(

Σε συναυλια πας οχι σε τσιρκο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ρε ξέχασα να ρωτήσω, εσάς που πήγατε! Δράττομαι της ευκαιρίας τώρα. Οι Brothers in Plugs, πώς ήταν τα παιδιά;

Πηγα στις 8.15 μμ και δεν τους ειδα τους αδελφούς,  εκεινη την ωρα επαιζαν οι Breakers απο την Δανία, ακουσα 3 δικα τους τραγουδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ξέχασα να ρωτήσω, εσάς που πήγατε! Δράττομαι της ευκαιρίας τώρα. Οι Brothers in Plugs, πώς ήταν τα παιδιά;

Πολύ καλή εμφάνιση αν και νωρίς και με ήλιο , ο κόσμος ήταν κάπως κρύος στην αρχή και λογικό είναι, αλλά μπορώ να πω ότι από ήχο ήταν τέλειοι άκουγες τα πάντα !!

Παίζει ρόλο φαντάζομαι ότι δε γινόταν ακόμα ο υπερχαμός!

Μου θύμισαν τους Kings of Leon σε ήχο και στυλ.

Πολύ καλή εμφάνιση ξανα..προσωπική άποψη πάντα! Να παίζεις σε τόσο κόσμο δεν είναι λίγο!!

Οι Breakers μου άρεσαν επίσης πολύ ήταν rock 'n' roll φάση και καραγούσταρα, ειδικά με τις κουφωτές ,την τέλε και το ντυσιματάκι!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

      Εγω παντως απο τα βίντεο εισέπραξα οτι ο Bon Jovi δεν είχε ενέργεια στην σκηνή, σαν να τον ενοχλούσε η ζέστη ή να ήταν άρρωστος. Μιλάω για το πώς φαίνεται ο ανθρωπος, όχι πώς ακούγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πολύ καλή εμφάνιση αν και νωρίς και με ήλιο , ο κόσμος ήταν κάπως κρύος στην αρχή και λογικό είναι, αλλά μπορώ να πω ότι από ήχο ήταν τέλειοι άκουγες τα πάντα !!

Cool!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

      Εγω παντως απο τα βίντεο εισέπραξα οτι ο Bon Jovi δεν είχε ενέργεια στην σκηνή, σαν να τον ενοχλούσε η ζέστη ή να ήταν άρρωστος. Μιλάω για το πώς φαίνεται ο ανθρωπος, όχι πώς ακούγεται.

Σίγουρα δεν την πάλευε πολύ από τη ζέστη και δεν ξέρω αν τους είχαν κανένα αρκουδίσιον εκεί πάνω γιατί από ένα σημείο και μετά έβαλε μακρυμάνικο και ο Σαμπόρας ένα θεικό καπέλο...

Αλλά είχε ενέργεια και μάλιστα πολύ ,χαμογελούσε, τριγυρνούσε πάνω κάτω και έσκαγε μαζί με τον Τόρρες -κάτι σαν το... Λατινικόν που λέγανε παλιά

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σίγουρα δεν την πάλευε πολύ από τη ζέστη και δεν ξέρω αν τους είχαν κανένα αρκουδίσιον εκεί πάνω....

 

Κάτι ξέρει ο Βάις και κοτσάρει τους ανεμιστήρες επί σκηνής, να ανεμίζει μοιραία και η κόμη!  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ξέχασα να ρωτήσω, εσάς που πήγατε! Δράττομαι της ευκαιρίας τώρα. Οι Brothers in Plugs, πώς ήταν τα παιδιά;

 

 

Πολυ ωραιοι,συμπαθεστατοι και σεμνοτατοι,και πηραν γερο και ζεστο χειροκροτημα πραγμα που (δυστυχως) σπανια συμβαινει σε τοπικα support groups.

Μπραβο στα παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

      Εγω παντως απο τα βίντεο εισέπραξα οτι ο Bon Jovi δεν είχε ενέργεια στην σκηνή, σαν να τον ενοχλούσε η ζέστη ή να ήταν άρρωστος. Μιλάω για το πώς φαίνεται ο ανθρωπος, όχι πώς ακούγεται.

Απο την αρενα φαινοταν το ακριβως αντιθετο.

Φοβερη ενεργεια, πολυ ωραιες εκτελεσεις απο ολους. Ηταν ενα πολυ ωραιο ροκ παρτυ!

Εγω εκτος απο την εναρξη του πρωτου τραγουδιου δεν ειχα κανενα προβλημα με τον ηχο και τα σολο του richie και ολα ακουγονταν μια χαρα.

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο νόημα θα είχε το group αν δεν έπαιζε ο Ριτσι;

Πόσο νόημα θα είχε το group αν δεν βάραγε ο Τίκο;

 

Νομίζω ότι πέρα από το αστέρι του  ίδιου του JBJ (ο άνθρωπος έχει λάμψη είτε το θέλουμε είτε όχι) στο ΟΑΚΑ είδαμε ένα σφιχτό και καλορυθμισμένο group. Και αυτό μου τους ανεβάζει στην καλλιτεχνική μου εκτίμηση πολυ

 

 

 

ΥΓ χόρτασα και αρμονικές... γιατί ποιός ξέρει πότε θα ξαναδούμε live τον Satch...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου