Προς το περιεχόμενο

I was Bon Joving


December

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε θέλω να μειώσω το συγκρότημα, ούτε τη συναυλία! ούτε τη σημασία και τη συγκινησιακή φόρτιση που αυτή είχε για πάρα πολλούς μέσα στο ΟΑΚΑ, αλλά πραγματικά εκεί που καθόμουν, πολλές φορές δεν ακούγονταν καν τα σολο!!!!

  ;D So fucking what? ;D ;D  Αν θυμασαι τα κομματια, τα φανταζεσαι τα σολο !!! ;D

Xωρις πλακα, για να ακουσεις σολο, κατσε σημερα και κατεβασε το κομματι να γουσταρεις.

Oι ειδικοί λενε οτι φταιει το στεγαστρο.

Who cares? You were there ! Αυτο ειναι που μετραει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

τα είπες όλα, αυτή είναι η ουσία του ροκ....

+10 εκατομμυρια !!

 

οφφτοπικ

 

μελετάς σε εντάσεις που χρειάζεσαι ωτοασπίδες;;;

Σ'ευχαριστω για την επισημανση, πολυ καλα εκανες.

Στο σπιτι μελεταω σε e-drums Roland td-9,

oταν ομως μελεταω σε "προβαδικο" για 2ωρο

ειναι σαφως ακουστικο σετ και φυσικα βαζω ωτοασπιδες.

Οταν προβαρω με το "καταπληκτικότερο όλων των εποχών και πανδιασημο"

ροκ γκρουπ μας, βαζω ωτοασπιδες .

Ειναι αυτες:

http://www.etymotic.com/ephp/er20.html

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια στιγμή από την μέση και μετά σαν να μου φάνηκε ότι οι κάτι έγινε με τον ήχο και οι κιθάρες ήταν πολύ χαμηλότερα από τα άλλα όργανα!Μπορεί να 'ναι και η ιδέα μου αλλά πέρα από αυτό πολύ ωραία συναυλία.

υγ.Η sunburst strat με τον μαύρο διπλό ήταν πανέμορφη κιθάρα αλλά για να δείτε το σκεπτικό των γυναικών στην φίλη άρεσε η tele που είχε strat λαιμό επειδή ''είχε πάνω τα στρασάκια'' όπως μου είπε  :P  (αυτό diamond pickguard μάλλον είναι αλλά δεν είμαι σίγουρος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον την ειρωνεία την πέρασα υπερβολικά απαλά...   ::)

Ω ναι! Υπερβολικα!

δλδ εισαι ειρων?

Αληθεια? Τοτε τι ασχολεισαι με το θεματακι?

Αστο για μας που γουσταρουμε ροκιές.

Επισης δεν νομιζω οτι η ειρωνεια αρεσει στους modulators.

 

Κάποια στιγμή από την μέση και μετά σαν να μου φάνηκε ότι οι κάτι έγινε με τον ήχο και οι κιθάρες ήταν πολύ χαμηλότερα από τα άλλα όργανα!Μπορεί να 'ναι και η ιδέα μου αλλά πέρα από αυτό πολύ ωραία συναυλία.

υγ.Η sunburst strat με τον μαύρο διπλό ήταν πανέμορφη κιθάρα αλλά για να δείτε το σκεπτικό των γυναικών στην φίλη άρεσε η tele που είχε strat λαιμό επειδή ''είχε πάνω τα στρασάκια'' όπως μου είπε  :P  (αυτό diamond pickguard μάλλον είναι αλλά δεν είμαι σίγουρος).

 

πως και δεν προσεξε και το diamond pinky ring που φορουσε ο R. Sambora? ;D

 

Φοβερη χημεια μεταξυ των μελων του συγκροτηματος. Χρονια δεμενοι, χρονια μαζι, αναπνευουν μαζι. Ωραιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστο για μας που γουσταρουμε ροκιές.

 

κι εγώ γουστάρω ροκιές, αρκεί να τις ΑΚΟΥΩ

 

αν δεν τις ακούω ενώ θα έπρεπε, ενώ έχω πληρώσει για κάτι τέτοιο, δεν γουστάρω καθόλου

 

ιδιοτροπίες...  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ γουστάρω ροκιές, αρκεί να τις ΑΚΟΥΩ

 

αν δεν τις ακούω ενώ θα έπρεπε, ενώ έχω πληρώσει για κάτι τέτοιο, δεν γουστάρω καθόλου

 

ιδιοτροπίες...  ::)

Mα καλά...δεν έχεις ΚΑΘΟΛΟΥ φαντασία? Σκέψου ότι ήσουν εκεί όταν θα βλέπεις το blu-ray ;D ;D ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα καλά...δεν έχεις ΚΑΘΟΛΟΥ φαντασία? Σκέψου ότι ήσουν εκεί όταν θα βλέπεις το blu-ray ;D ;D ;)

 

είχε πλάκα ένας δημοσιογράφος στο ράδιο, λέει "θα έχει τεράστια γιγαντοοθόνη, αλλά μην είστε πόντιοι, μην κοιτάτε τη γιγαντοοθόνη, εσεις για να δειτε ζωντανά πάτε..."

 

φαντάσου λοιπόν να ΜΗ βλέπεις λόγω απόστασης, να ΜΗΝ ακούς λόγω ερασιτεχνών τεχνικών... παίρνεις το πρώτο τρόλεϋ και κατευθείαν για blu-ray...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ημουν στη συναυλια διοτι εφαγα ολο το budget για να δω status quo Και Eagles στη Γερμανια προ μερικων εβδομαδων. Με ψιλοετσουξε που τοσοι πηγαν και δε πηγα εγω  :'(

μακαρι να περασατε ωραια οσοι πηγατε,παντα τετοια γεροι να ειμαστε να τρωμε τα φραγκα μας στις συναυλιες  ;D αλλα να ακουμε και τιποτα...

βασικα...δε με πειραξε που δεν ειδα τον Bon Jovi με ετσουξε πολυ ομως που δεν ειδα τον Θεο Richie Sambora. Παρηγορια μου ομως το οτι δεν παιζει ο richie το σολο του in these arms (θα ξενερωνα απιστευτα να κατεβαινα τοσα χιλιομετρα και να μην ακουσω ενα απο τα αγαπημενα μου κομματια στη σωστη εκτελεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου