Προς το περιεχόμενο

combo ενισχυτες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα χαλαρωσε..μαλλον μονο εσυ την ξερεις,αυτη δεν νομιζω να σε ξερει αδερφε..παντως ακου τη συμβουλη μου,χαλαρωσε και θα δεις πως θα βρεις ωρα για κιθαρα..απλα μην μπερδευεσαι..η κιθαρα παιζεται σε δωματιο οχι σε τουαλετα φιλε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ρε παιδια επειδη εχουμε ξεφυγει απο το θεμα' date='ειναι καποιος διατεθειμενος να με βοηθησει...με το θεμα του ενισχυτη...να ρωτησω και κατι αλλο...τι εχετε να πειτε για τα + και - αναμεσα σε κεφαλη με καμπινα και combo??[/quote']

 

Κεφαλή δαγκωτό. :wink:

 

Η κεφαλή είναι πιο ευέλικτη, ενώ δεν επηρεάζονται τόσο εύκολα οι λυχνίες και το (πιθανό) reverb tank που μπορεί να έχει. Επίσης είναι πρακτικότερη στις επισκευές/μετατροπές.

 

Είναι όμως ακριβότερος ο συνδιασμός (που μπορείς όμως να τον 'φτιάξεις' εσύ) με μια καλή καμπίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα χαλαρωσε..μαλλον μονο εσυ την ξερεις' date='αυτη δεν νομιζω να σε ξερει αδερφε..παντως ακου τη συμβουλη μου,χαλαρωσε και θα δεις πως θα βρεις ωρα για κιθαρα..απλα μην μπερδευεσαι..[b']η κιθαρα παιζεται σε δωματιο οχι σε τουαλετα φιλε[/b]..

 

 

Μου αρεσεις εσυ τελικα.....!!!Χωστα μου λιγο ακομα ομως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα χαλαρωσε..μαλλον μονο εσυ την ξερεις' date='αυτη δεν νομιζω να σε ξερει αδερφε..παντως ακου τη συμβουλη μου,χαλαρωσε και θα δεις πως θα βρεις ωρα για κιθαρα..απλα μην μπερδευεσαι..[b']η κιθαρα παιζεται σε δωματιο οχι σε τουαλετα φιλε[/b]..

 

 

Μου αρεσεις εσυ τελικα.....!!!Χωστα μου λιγο ακομα ομως....

 

 

 

ηρέμησε καταραμένε :lol: :lol: :lol: :lol: μία συμβουλή ζητάει ο άνθρωπος

 

 

Πέμπτη ή Παρασκευή, θα ανοίξω topic ειδικά για εσένα...σου έχω ΤΡΕΛΗ έκπληξη που φτιάχνω ΕΙΔΙΚΑ για εσένα :lol:

 

περίμενε αγορίνο και θα σε φτιάξω τρελά :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

esp1982 σε μενα απευθηνεσαι για το topic e?

 

ναι. απλά όπως κατάλαβες υπάρχει μία αρκετά μεγάλη διάθεση χαβαλέ εδώ μέσα.

 

μην παίρνεις αυτά που λέει ο antouan με κακή διάθεση.αν δεις και άλλα θέματα θα ανακαλύψεις το πόσο θεός είναι :D

 

 

έχουμε ψιλοξεφύγει από το topic...οπότε ας συνεχίσει πάνω στο θέμα :lol:

 

 

το topic-έκπληξη είναι για τον antouan...δεν το διευκρίνησα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν προτείνω ξανά vht st είτε 50w είτε 100w. Με τα πεταλάκια που έχεις και αυτόν τον ενισχυτή πιστεύω θα έχεις αρκετή γκάμα ήχων.

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα λεφτα αυτα (ισα-ισα) σου προτεινω ΧΑΛΑΡΑ τον RIVERA QUIANA & τον RIVERA FANDAGO.

Δεν νομιζω στην κατηγορια αυτη να υπάρχουν καλυτεροι ενισχυτες :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε ρε superfunk και περιμενα την απαντηση σου..να σε ρωτησω κατι?μηπως με rivera θα εγκλωβιστω λιγο?δηλαδη μπορω να παιζω σχεδον τα παντα?το mark III δεν τον προτεινεις?ασ πουμε θεωρεις καλυτερους τουσ rivera γιαυτο που θελω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου