Προς το περιεχόμενο

combo ενισχυτες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καταρχην αμα κατσεις και παιζεις τουλαχιστον 6 ωρες την ημερα θα καταλαβεις οτι μπορεισ να παιξεις πολλα..οσο για pat metheny και eric johnson ειπα οτι μαρεσει ο ηχος τους..αλλα..δεν παιζονται και ευκολα..μεχρι να καταλαβω και να βγαλω τισ αρμονικες που κανει ο eric johnson μου πηρε ενα μηνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

καταρχην αμα κατσεις και παιζεις τουλαχιστον 6 ωρες την ημερα θα καταλαβεις οτι μπορεισ να παιξεις πολλα..οσο για pat metheny και eric johnson ειπα οτι μαρεσει ο ηχος τους..αλλα..δεν παιζονται και ευκολα..μεχρι να καταλαβω και να βγαλω τισ αρμονικες που κανει ο eric johnson μου πηρε ενα μηνα..
8) 8)

 

 

Μαλιστα......... :D

 

....στα 20 σου και ειδικα αυτην την εποχη θα σου προτεινα να ξεχυθεις στις παραλιες για να δεις με τι μπορεις πραγματικα να παιξεις και 6 ωρες αλλα και παραπανω καλε μου φιλε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως όλοι οι κιθαρίστες σταματούν(ή καταλήγουν) στη τζαζ.Ο antouan σπάει τα καθιερωμένα και καταλήγει στην πλαζ :wink: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως όλοι οι κιθαρίστες σταματούν(ή καταλήγουν) στη τζαζ.Ο antouan σπάει τα καθιερωμένα και καταλήγει στην πλαζ :wink: :lol: :lol:

 

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

 

Ετσι....ετσι αγορινα μου....!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε antouan oλα μεσ το προγαραμμα ειναι αν παιζεις ενα 6ωρο δεν σημαινει οτι χανεις της πλαζ..εκτος αν ρε αδερφε εισαι τοσο ωραιος και εισαι συνεχεια απασχολημενος με αλλα πραγματα..η δεν εισαι τοσο ωραιος αλλα και παλι οπως σε κοβω παλι απασχολημενος με αλλα παραγματα..ωραια φοτο..την ξερεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις αρχές τουλάχιστον εγώ το εκλάμβανα ως "ξεκόλλα" ή κάτι τέτοιο.Συνήθως το έλεγε σε όποιον διαφωνούσε :lol: :lol:

Μετά πήγαινε πακέτο με την θέα "σεμνών" αιθαίριων υπάρξεων κοινώς γκομενακίων :lol:

 

Τώρα πρέπει να έχει πολυσήμαντη έννοια :o

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε antouan oλα μεσ το προγαραμμα ειναι αν παιζεις ενα 6ωρο δεν σημαινει οτι χανεις της πλαζ..εκτος αν ρε αδερφε εισαι τοσο ωραιος και εισαι συνεχεια απασχολημενος με αλλα πραγματα..η δεν εισαι τοσο ωραιος αλλα και παλι οπως σε κοβω παλι απασχολημενος με αλλα παραγματα..ωραια φοτο..την ξερεις?

 

σωστοοοος ο floyd :lol: :lol: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε antouan oλα μεσ το προγαραμμα ειναι αν παιζεις ενα 6ωρο δεν σημαινει οτι χανεις της πλαζ..εκτος αν ρε αδερφε εισαι τοσο ωραιος και εισαι συνεχεια απασχολημενος με αλλα πραγματα..η δεν εισαι τοσο ωραιος αλλα και παλι οπως σε κοβω παλι απασχολημενος με αλλα παραγματα..ωραια φοτο..την ξερεις?

 

 

Ειμαι πολυυυυυυυυυυυυ ωραιοοοοοοοοςςςςςςςςςςςς............αυτη στην φωτο ειναι η εξαδελφη μου Καιτη....φοιτητρια στα ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ....σπουδαζει αργαλειο και χειρονακτικα επαγγελματα......καμμια φορα τα βραδια ξεχναω οτι ειμαστε ξαδελφια και.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια επειδη εχουμε ξεφυγει απο το θεμα,ειναι καποιος διατεθειμενος να με βοηθησει...με το θεμα του ενισχυτη...να ρωτησω και κατι αλλο...τι εχετε να πειτε για τα + και - αναμεσα σε κεφαλη με καμπινα και combo??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου