Προς το περιεχόμενο

combo ενισχυτες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

sorry konu57 δικιο εχεις δεν προσεξα την απαντηση καλα..

 

Δεν τρέχει τίποτα ρε, οκ! Απλώς αν δώσεις λίγες πληροφορίες παραπάνω όπως πχ τι έστω στο περίπου ηχόχρωμα ψάχνεις, αν θα βάλεις πεταλάκια πάνω κλπ τότε θα μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε περισσότερο.

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν μου λες spimav_z ο με το mark τη παιζεις..ειναι γενικως all around ενισχυτης?μπορεις να πλησιασεις ευκολα ολα τα στυλ..?απο οσο ξερω εχει πολυ καλα καθαρα..

 

βασικα αυτον τον καιρο τον εχω στο μαγαζι που δουλευω και κατα 90 % τον δουλευω με καθαρο ηχο.αλλα και στα γκαζια ed-1 / bb2 / digidelay , ανταποκρινεται περιφημα!!! 8)

 

τα γκαζια του ενισχυτη με καλυπτουν απο μονα τους μεχρι και srv φαση.

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζω με fender strat tou 82 και με μια eko σκαφος του 65..και καμια 10ρια πεταλακια..αυτα..οσο για το ηχοχρωμα μαρεσει ο ηχος του gilmour,srv,eric johnson,pat metheny...,οποτε καταλαβαινεις ποσο δυσκολα ειναι τα πραγματα..και δυσκολευουν ακομα περισσοτερο αμα σκεφτεις οτι καποιες φορες καθομαι να παιξω petrucci,satriani,gambale,becker,vinnie moore...τι να παρω..εχω απογοητευτει λιγο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζω με fender strat tou 82 και με μια eko σκαφος του 65..και καμια 10ρια πεταλακια..αυτα..οσο για το ηχοχρωμα μαρεσει ο ηχος του gilmour' date='srv,eric johnson,pat metheny...,οποτε καταλαβαινεις ποσο δυσκολα ειναι τα πραγματα..και δυσκολευουν ακομα περισσοτερο αμα σκεφτεις οτι καποιες φορες καθομαι να παιξω petrucci,satriani,gambale,becker,vinnie moore...τι να παρω..εχω απογοητευτει λιγο..[/quote']

 

εσυ θελεις 2 ενισχυτες οχι 1 :wink:

 

παρε εναν fender blackface και εναν boogie mark 3,μεταχειρισμενους και τους 2 :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ειμαι και παιζω 7 χρονια' date='γιατι ρωτας?[/quote']

 

 

Και παιζεις becker,gambale,vinnie moore,satriani αλλα επισης και srv,eric johnson,pat metheny........δεν μου πιανεις και ενα απ΄ολα διπλοπιτο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλοπροαιρετα ρωτησα ετσι; μην το παιρνεις στραβα :wink:

απλα ειδα οτι εχεις τρομετα μεγαλο ρεπερτοριο(απο eric johnson μεχρι και pat metheny και απο petrucci,satriani μεχρι και gambale.) :wink:

και οσο να ναι αυτη η ικανοτητα να μπορεις να παιζεις και να αντιλαμβανεσαι μεχρι και pat metheny δειχνει οτι το χεις ρε παιδι μου :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παιζεις becker' date='gambale,vinnie moore,satriani αλλα επισης και srv,eric johnson,pat metheny........δεν μου πιανεις και ενα απ΄ολα διπλοπιτο;;;[/quote']

 

ρε συ antouan, μη σου φαίνεται τόσο κουφό, γίνεται.... μπορώ να σου γνωρίσω έναν κολητό που παίζει επίσης τα ίδια, το έχει ξεπεράσει το θέμα τεχνική εδώ και 4-5 χρόνια (δηλαδή απο τα 20 του). Βέβαια το παιδί πάει επαγγελματικά τώρα πια, δεν ασχολείται με τίποτα άλλο, και πάντα έπαιζε με πρόγραμμα 2-4 ώρες (και παραπάνω αν είχε κέφια...) τη μέρα.

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παιζεις becker' date='gambale,vinnie moore,satriani αλλα επισης και srv,eric johnson,pat metheny........δεν μου πιανεις και ενα απ΄ολα διπλοπιτο;;;[/quote']

 

ρε συ antouan, μη σου φαίνεται τόσο κουφό, γίνεται.... μπορώ να σου γνωρίσω έναν κολητό που παίζει επίσης τα ίδια, το έχει ξεπεράσει το θέμα τεχνική εδώ και 4-5 χρόνια (δηλαδή απο τα 20 του). Βέβαια το παιδί πάει επαγγελματικά τώρα πια, δεν ασχολείται με τίποτα άλλο, και πάντα έπαιζε με πρόγραμμα 2-4 ώρες τη μέρα...

 

 

Ναι ρε.....οκ...πλακα κανω....!!!!!Απλα η νοοτροπια καθως και η τεχνοτροπια αυτων των παικτων ειναι τεραστια...εαν καποιος παιζει τις ασκησεις τους ..απλα δεν σημαινει τιποτα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου