Προς το περιεχόμενο

Tzimania Feat Alis-Thelw Na Figo


Tzimania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχετε δικιο παιδια,Ειμαστε 18 εγω 18 ο αλλος και 17 η Αλις.

 

ενταξει για το θεμα "κοροιδια" ο καθενας το λαμβανει οπως αυτος ξερει

δηλαδη ενταξει δεν περιμεναμε να βγουμε ξαφνικα και να λενε ολοι πωπω τι τελειο πωπω ειλικρινα αξιζουν και ολα τα συναφη... σκαλι σκαλι κατι θα γινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Εχετε δικιο παιδια,Ειμαστε 18 εγω 18 ο αλλος και 17 η Αλις.

 

ενταξει για το θεμα "κοροιδια" ο καθενας το λαμβανει οπως αυτος ξερει

δηλαδη ενταξει δεν περιμεναμε να βγουμε ξαφνικα και να λενε ολοι πωπω τι τελειο πωπω ειλικρινα αξιζουν και ολα τα συναφη... σκαλι σκαλι κατι θα γινει

Συγχαρητήρια για την στάση σας. ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα θα γίνεται, σε όλους, για όλους (πχ. τα κόκκινά γυαλιά μου), αλλά δεν είναι προσωπικό. Έτσι είμαστε.

 

Αν παρακολουθήσετε πιο επισταμένα, ή ανατρέξετε στο παρελθόν θα δείτε τι είδους πλάκα γίνεται εδώ σε διάφορους, τι πλάκα έχει γίνει σε μένα κλπ κλπ. Από 'κει και μετά με τη παρουσία σας στο φόρουμ μόνο κέρδη θ' αποκομίσετε.

Όσον αφορά τα γεγραμένα από μένα για σας, ισχύουν (ξαναδιαβάστε τα αν θέλετε). Συνεχίστε να βρίσκετε γουστόζικες μουσικές για λούπες, αλλά στο θέμα στίχος πρέπει να φτάσετε στο ίδιο αξιοπρεπές επίπεδο. Όσον αφορά την Αλις εμπρός για τη συμβουλή του Superfunk.

Aύριο πάω να πάρω και 'γώ ένα. :D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aύριο πάω να πάρω και 'γώ ένα. Cheesy

 

Εσυ δεν εχεις αναγκη,ανηκεις στην κατηγορια Nick Cave,Dylan,Keidis,Mitropanos ...οσο πιο παραφωνος τοσο το καλυτερο.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου