Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για roland micro cube ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Εγώ δεν θα σε «judge very bad for your playing». Μια χαρά παίζεις. Αλλά θα σε βάλω κάτω και θα σε χτυπήσω σαν χταπόδι για άλλο ;D ;D. Κλείσε παιδί μου την ντουλάπα όταν κάνεις video! Και τι είναι αυτό που κουνιέται από το ταβάνι;   ;D ;D. Toν cube ακούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείσε παιδί μου την ντουλάπα όταν κάνεις video! Και τι είναι αυτό που κουνιέται από το ταβάνι;   ;D ;D. Toν cube ακούμε;

 

Ρε φιλε μιλαμε ο πατερας μου με εχει τρελανει για αυτα... Που αφηνω την ντουλαπα ανοιχτη... Που φοραω πυζαμες σε αλλα βιντεο ενω παιζω death ας πουμε. κτλ... Οχι τον bandit μου ακουμε... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ρε φιλε μιλαμε ο πατερας μου με εχει τρελανει για αυτα... Που αφηνω την ντουλαπα ανοιχτη... Που φοραω πυζαμες σε αλλα βιντεο ενω παιζω death ας πουμε. κτλ... Οχι τον bandit μου ακουμε... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Και ποιός είσαι εσύ ωρέ που θα αμφισβητήσεις τον ΠΑΤΕΡΑ σου!  ;D ;D Λοιπόν σοβαρά, μία χαρά παίζεις και θα βελτιώνεσαι συνέχεια. Αν προσέξεις και λίγες λεπτομέρειες στα video σου (τα χοντρά στην αρχή), θα το απολαμβάνεις το αποτέλεσμα και εσύ  καλλίτερα (και τα γκομενάκια ;)) , θα είναι happy και ο daddy ;D ;D!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

παιδες καλησπερα παιζει να βρω κανα micro cube εδω η να ψαχτω ebay

Ρίξε μια ματιά στις "Αγγελίες" του φόρουμ.  :)

 

http://smart.noiz.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου