Προς το περιεχόμενο

Garage Band


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες,

 

μια και έχω ξεμείνει στην Αθήνα και έχω 10 μέρες μέχρι να πιάσω δουλειά, λέω να γράψω κάτι ιδέες που έχω εδώ και καιρό.

 

Εχω ένα mac και έχει ενσωματωμένω το garage band. Ποιά είναι η γνώμη σας? Να το κάνω εκεί? μήπως να βρώ κάνα cubase? Θέλω να γράψω ακουστική κιθάρα, μπάσο, φωνή και κάποια αυτοσχέδια percussion.

 

Δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία στην μίξη και δεν περιμένω το τέλειο αποτέλεσμά. Απλά επειδή έχω ακούσει ''κακά λόγια'' για το garage band, δεν θέλω να πάει χαμένος ο κόπος μου.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά !!!

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά επειδή έχω ακούσει ''κακά λόγια'' για το garage band, δεν θέλω να πάει χαμένος ο κόπος μου.

Σίγουρα το garageband δεν είναι cubase...αλλά και εσύ δεν είσαι ο Νικόδημος... ;)

 

Αυτούς που είπανε κακά λόγια για το Garageband...στείλτους μου ;D ;D

 

ΥΓ εγώ τα τελευταία χρόνια γράφω ΜΟΝΟ στο Garageband και όλοι για το πώς παίζω με βρίζουν...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία στην μίξη και δεν περιμένω το τέλειο αποτέλεσμά.

 

μια χαρα θα εισαι με το Garage Band τοτε.

 

 

Απλά επειδή έχω ακούσει ''κακά λόγια'' για το garage band, δεν θέλω να πάει χαμένος ο κόπος μου.

 

Aπο ποιον?Aπο τον Bobby Rock? ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου