Προς το περιεχόμενο

Mικρος ενισχυτης μουσικής για διακοπες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα

ενδιαφερομαι για να αγορασω εναν μικρο ενισχυτη που να δουλευει με μπαταριες για να εχω στις διακοπες που θα παω και να ακουω μουσικη.μπορειτε να μου προτεινετε κατι σε οσο το δυνατον χαμηλωτερη τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα

ενδιαφερομαι για να αγορασω εναν μικρο ενισχυτη που να δουλευει με μπαταριες για να εχω στις διακοπες που θα παω και να ακουω μουσικη.μπορειτε να μου προτεινετε κατι σε οσο το δυνατον χαμηλωτερη τιμη?

Αυτο το θεμα το εχεις βαλει σε λαθος φορουμ...εκτος αυτου υπαρχουν 1.000.000 επιλογες...τελος πρεπει να ξερουμε κ τι βυσμα εχει το κινητο

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατί σαν κι αυτό πχ?

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.501680

 

Γενικά όπως είπε κ ο φίλος απο πάνω υπάρχουν εκατομμύρια επιλογές. Πόσα διαθέτεις...?

 

Το παραπάνω το πρότεινα μιάς και έχω 3 χρόνια τώρα το αντίστοιχο παλιότερο μοντέλο. Έχει και bluetooth σύνδεση και usb και 3.5 jack επαναφορτιζόμενη λιθίου πάρα πολύ καλό ήχο για τα δεδομένα του και πολύ δυνατό αρκετά.

 

Ήταν το βασικό μου ηχοσύστημα στο παλιό αμάξι ακουγόταν μια χαρά πάνω απο την όλη βαβούρα που κάνει ένα αυτοκίνητο του 82 στην εθνική  :P :P :P  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αλήθεια είναι πως είναι αρκετά ακριβά (τα είχα πετύχει σε έκπτωση 60% τότε και τα είχα πάρει 55 ευρώ )

 

http://www.skroutz.gr/c/776/hxeia-mp3.html

 

κοίτα διάφορα εδώ... το μόνο παραπάνω που μπορώ να πώ έιναι πως έιχα ακούσει κατι ηχειάκια της sony που είναι σαν μπάλες με πολύ καλή ποιότητα ήχου.... αλλά όπως θα δείς πολλές επιλογές!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου