Προς το περιεχόμενο

Λετε να κανουν ''πλακα'' και εκει επανω.....ψηλα?


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπα ,απλα δεν ενημερωνεσαι και δεν ακους συγχρονη μουσικη,αν το κανεις θα εκπλαγεις πολυ ευχαριστα.

Εχεις απολυτο δικιο δεν ακουω πια συχγρονη μουσικη, δεν εχω χρονο για να διαθεσω στην αναζητηση και στο ψαξιμο αλλα λιγες μουσικες μου γαργαλανε το αυτι πια....ισως να φταιει το οτι μεγαλωνοντας οχι μονο οριμαζουμε αλλα και γερναμε μαζι και κουβαλοντας τις μουσικες μας αναμνησεις....ξορκιζουμε το χρονο...

IF THE SHIT FITS    ,  WEAR IT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπα ,απλα δεν ενημερωνεσαι και δεν ακους συγχρονη μουσικη,αν το κανεις θα εκπλαγεις πολυ ευχαριστα.

μαλλον καποιος ανακαλυψε προσφατα την διασπαση της πανγαιας  ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως ,ο ογκος (και η ..απλετη διαθεση μεσω του νετ) των νεων παραγωγων ειναι τουλαχιστον..εκατονταπλασιος απο αυτον της..εποχης μας..(ειμαι 45 υπολογιζω οτι καπου εκει εισαι και εσυ) και θελει πολυ περισσοτερο χρονο για να βρεις κατι καλο,υπαρχει ομως και...μπολικο,μπολικο... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...υπαρχει ομως και...μπολικο,μπολικο... ;)

+100

Oh yes..........

Ασε δε και τις καταπληκτικές δουλειές που συνεχίζουν να βγάζουν και οι παλιοί (του Paul Simon και των Manzarek/Rodgers που άκουσα τελευταία ήταν δύο από αυτές)

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα το θεμα ειναι οτι για ΕΜΕΝΑ τα καινουρια πραγματα δεν μπορουν να αντικαταστησουν στην καρδια μου το συναισθημα που νιωθω γι'αυτους που μεγαλωσα μαζι τους, αρχισα να παιζω κιθαρα απο αυτους και πλεον εχουν φυγει απο τη ζωη.

Με αυτο το σκεπτικο ξεκινησα και το θεμα...Τοσο απλα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kostaras..συμφωνώ..άσε δε που οτιδήποτε καινούριο φιλτράρεται και συγκρίνεται αυτομάτως με τα ''παλαιά''. Όσο μεγαλώνουμε τόσο περισσότερο θα συμβαίνει αυτό.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως ,ο ογκος (και η ..απλετη διαθεση μεσω του νετ) των νεων παραγωγων ειναι τουλαχιστον..εκατονταπλασιος απο αυτον της..εποχης μας..(ειμαι 45 υπολογιζω οτι καπου εκει εισαι και εσυ) και θελει πολυ περισσοτερο χρονο για να βρεις κατι καλο,υπαρχει ομως και...μπολικο,μπολικο... ;)

επεσες ακριβως στην ηλικια μου,μου αναπτερωσες το ηθικο...μου εκανες ενεση αισιοδοξιας, ακου λοιπον τι θα κανω...θα επισκευτω τα δωματια των ανηψακίων μου η μια φοιτητρια στη φιλοσοφικη και ο αλλος δευτερη λυκειου... - τα παιδια δεν ακουνε ευτυχως ποπ ελληνικα - θα παω να βρω τα cd τους και θα ψαξω τους σκληρους δισκους τους μπας και βρω κατι ενδιαφερον....και τα λεμε.....αν βρω κατι τελικα.

IF THE SHIT FITS    ,  WEAR IT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επεσες ακριβως στην ηλικια μου,μου αναπτερωσες το ηθικο...μου εκανες ενεση αισιοδοξιας, ακου λοιπον τι θα κανω...θα επισκευτω τα δωματια των ανηψακίων μου η μια φοιτητρια στη φιλοσοφικη και ο αλλος δευτερη λυκειου... - τα παιδια δεν ακουνε ευτυχως ποπ ελληνικα - θα παω να βρω τα cd τους και θα ψαξω τους σκληρους δισκους τους μπας και βρω κατι ενδιαφερον....και τα λεμε.....αν βρω κατι τελικα.

κοιτα μην βρεις τιποτε αλλο "ενδιαφερον"................... ;D ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα το θεμα ειναι οτι για ΕΜΕΝΑ τα καινουρια πραγματα δεν μπορουν να αντικαταστησουν στην καρδια μου το συναισθημα που νιωθω γι'αυτους που μεγαλωσα μαζι τους, αρχισα να παιζω κιθαρα απο αυτους και πλεον εχουν φυγει απο τη ζωη.

Με αυτο το σκεπτικο ξεκινησα και το θεμα...Τοσο απλα. :)

Εμ δεν είναι τόσο απλά.

Ακούς, εξελλίσεσαι και κάνεις attach στα καινούρια σου βιώματα τα καινούρια σου ακούσματα.

Τα οποία θα κατατάξεις στο file αναμνήσεις.

Αλλιώς μένεις κολλημένος να τραγουδάς "Those were the days my friend......"

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα μην βρεις τιποτε αλλο "ενδιαφερον"................... ;D ;D ;D

.....το πιασα το υπο-νοουμενο πονηρε πλην τιμιε συνφορουμιτη..!

IF THE SHIT FITS    ,  WEAR IT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου