Προς το περιεχόμενο

You're my world


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραιο,μου αρεσε σαν ιδεα. Εχω διαφωνιες βεβαια για τα εφε αλλα χεστηκες  ;D ;D γενικα ειναι ωραιο.Ευγε.

 

ΥΓ Με ποσα εφε επεξες ρε μπαγασα? απο καποια πεταλιερα τα εβγαλες ολα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο,μου αρεσε σαν ιδεα.

 

..του σατριγιάννη είναι η ιδέα,αυτό είναι διασκευή.

Λίγο εκτός χρόνου,αλλά όχι κι άσχημο.

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..του σατριγιάννη είναι η ιδέα,αυτό είναι διασκευή.

Λίγο εκτός χρόνου,αλλά όχι κι άσχημο.

 

ουπς...!!! :o :o το πέταξα το μαργαριτάρι μου παλι....με φαγανε τα τσιγγανικα ρε παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο,μου αρεσε σαν ιδεα. Εχω διαφωνιες βεβαια για τα εφε αλλα χεστηκες  ;D ;D γενικα ειναι ωραιο.Ευγε.

 

ΥΓ Με ποσα εφε επεξες ρε μπαγασα? απο καποια πεταλιερα τα εβγαλες ολα?

satchurator με wah στην αρχή, μετά pog, μετά phaser, μετά καθαρό με chorus και μετά πάλι satchurator με wah  ;D ;D ;D

..του σατριγιάννη είναι η ιδέα,αυτό είναι διασκευή.

Λίγο εκτός χρόνου,αλλά όχι κι άσχημο.

το έχω ξαναγράψει βέβαια ότι αυτό το ρημάδι το δεξί μου χέρι με τον μεταλλικό αγκώνα, αργεί να εκτελέσει κάποια δέκατα τις εντολές του εγκεφάλου (που πιστεύω ότι έχω, αν και κάποιοι διαφωνούν  ;D ;D ;D). Πάλι καλά που παίζω κιόλας.

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα απ ολα χαιρομαι που ακολουθησες τη συμβουλη μου και διασκευασες Satch. ;D ;D

Σε σχεση με τα πιο παλια σου νομιζω οτι εχει πολυ καλυτερες δυναμικες το παιξιμο.

Δε μ αρεσει βεβαια αυτο το backing track αλλα ετερον εκατερον.

Well done!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχω ξαναγράψει βέβαια ότι αυτό το ρημάδι το δεξί μου χέρι με τον μεταλλικό αγκώνα, αργεί να εκτελέσει κάποια δέκατα τις εντολές του εγκεφάλου (που πιστεύω ότι έχω, αν και κάποιοι διαφωνούν  ;D ;D ;D). Πάλι καλά που παίζω κιόλας.

 

μην το σκέφτεσαι σαν bug,σκέψου το ως feature.Την επόμενη φορά να διασκευάσεις το Cochise των Audioslave:

αλλά χτύπα τις χορδές με τον αγκώνα.Είμαι σίγουρος πως ο ήχος θα είναι εξωπραγματικός  ;)

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα απ ολα χαιρομαι που ακολουθησες τη συμβουλη μου και διασκευασες Satch. ;D ;D

Σε σχεση με τα πιο παλια σου νομιζω οτι εχει πολυ καλυτερες δυναμικες το παιξιμο.

Δε μ αρεσει βεβαια αυτο το backing track αλλα ετερον εκατερον.

Well done!

Είμαι καλό παιδί  8) και ακολουθώ τις συμβουλές  ;D, backing track  δεν υπάρχει κάποιο άλλο καλύτερο. Όσον αφορά το παίξιμο, αφού καταφέρνω και τα γράφω σε διάστημα μιας ώρας, είμαι ικανοποιημένος. Μπορώ πάντως και καλύτερα  :P

 

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην το σκέφτεσαι σαν bug,σκέψου το ως feature.Την επόμενη φορά να διασκευάσεις το Cochise των Audioslave:

αλλά χτύπα τις χορδές με τον αγκώνα.Είμαι σίγουρος πως ο ήχος θα είναι εξωπραγματικός  ;)

Τι είπες τώρα  ;D, δεν το είχα σκεφτεί, το μόνο κακό είναι ότι το τιτάνιο που μου έβαλαν είναι απομαγνητισμένο  >:(. Κόλαση θα γινόταν όποτε θα πλησίαζα τις χορδές, άμα δεν ήταν  ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου