Προς το περιεχόμενο

Αν ειχατε ολα τα λεφτα που θα θελατε!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν απο εμένα...

 

Ένα σπίτι κάπου στην επαρχεία της Αγγλίας...

Ένα πιάνο με ουρά (κάτι σε petrof....)

Ένα hammond μαζι με όλα τα συμπράκαλα...

Ένα καλό workstation (μην σας πώ και 2) κάτι σε motif ή kurzweil μπορεί και triton...

Εναν mac τούμπανο που να κοστίζει τουλάχιστον 3000 + ότι εξοπλισμό βάλω...

 

Την microsoft για να την κάνω επίσημο εργαστήριο ανάπτυξης των Linux....

 

Μάλλον και μια σύμβαση με μια ταξιδιωτική εταιρεία με πληρώμενα τα έξοδα για όλ τον κόσμο για 2 άτομα....

 

Αα.....Ένα τέλειο Home Studio.....

 

Και απο μηχανές μια Norton vintage και μια Triumph apo τις ειδικές εκδόσεις που θα βγούν ειδικα για μένα....

 

Πάντως ένα εχω να πώ...

Μπορεί να έχουμε τα πάντα αλλά χωρίς έναν άνθρωπο δίπλα μας που να μας αγαπά και να μας φροντιζει και να τον φροντίζουμε δεν γίνεται δουλειά....

 

Αντε να δούμε τι μας επιφυλλάσει το μέλλον...(..ωχ μελαγχόλησα...)

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Για μένα τα πράματα είναι απλά!

 

Θα αγόραζα 2 εργοστάσια:

-1 για ντραμς

-1 για κιθάρες και λοιπά έγχορδα!

 

Αφού σας έπινα το αίμα με τις τιμές μου,και φυσικά αφούσας έπαιρνα όλα τα λεφτά σας, θα αγόραζα κανα ξενοδοχείο για να μένετε όποτε θέλετε,άρα και να μου τα σκάτε χοντρά!

 

Αμέσως μετά θα αγόραζα ένα απλό σπιτάκι/βιλίτσα σε κάποιο ορεινό χωριουδάκι μακριά απ'όλο τον κόσμο,θα έιχα ελικοδρόμιο για να πηγαινοέρχομαι,και φυσικά όλες τις πιτσιρίκες ανεξαρτήτως χώρας προελεύσεως :D :D :D :D

 

Α! και να μη το ξεχάσω.Θα πάρω και μια δισκογραφική για να σας εκμεταλλεύομαι όταν γίνετε μεγάλοι και τρανοί !!! LLLLLLOOOOOOOLLLLL!

P>ΕΙΜΑΣΤΕ ΩΡΑΙΟΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΤΡΑΜΕΡΣ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' αρχήν σε περίπτωση που πέφταν τόοοοοσα λεφτά στα χερια μου πρώτα πρώτα θα αγόραζα όοοοοολα τα πρακτορεία μοντέλων με τον antouan γενικό διευθυντή. Θα αξιολογούσαμε πιπινάκια 2-3 μέρες την βδομάδα (εννοείται με δοκιμή) και θα τα προωθούσαμε στη show biz.

Σαν ΜΑΘΗΜΕΝΟΣ πτωχός (ακούς superfunk????) ΘΑ ΕΙΧΑ 2-3 σπίτια σε κάποια μέρη της Ελλάδας (και ένα σε κάποιο νησί εννοείται) τα στούντιο με 12,5 τόννους μηχανήματα εννοούνται...... όπως και οι 3.000 στρατοκάστερ και 3 Gibson που θα κατείχα επίσης εννοούνται...... ενισχυτές κλπ..... εννοούνται.....

 

Αυτό ΔΕ που είναι αυτονόητο είναι ότι σε κάθε σπίτι θα υπήρχε ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ πιπίνι σε ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ χώρο μέσα σε ΚΑΘΕ σπίτι μου. ¶λλο στο σαλόνι άλλο στο μπάνιο άλλο-ες στην κρεββατοκάμαρα άλλο στην κουζίνα μόνο και μόνο να μην ΤΕΜΠΕΛΙΑΖΕΙ η ματιά μου. Κάβα σε κάθε σπίτι. Αμάξι με μοντέλα οδηγό και άλλο πιπίνι πίσω μαζί μου (εννοείται)........

 

Ως επαγγελματική δραστηριότητα εκτός από τα μοντέλα θα επέλεγα την ιδέα μιας αλυσίδας τηλεοπτικών καναλιών ανά τον κόσμο που θα παίζει ΜΟΝΟ ΡΟΚ με events, parties, ανά τον κόσμο.

 

Θα έφερνα τους Deep Purple / Dio / Ozzy /Vai / Kotzen κλπ κλπ κλπ να παίζουν σπίτι μου όταν βαριέμαι και να τζαμάρουμε παρέα, θα έκανα πάρτυ συνεχώς με τα καλύτερα μοντέλα από τα γραφεία μας (ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΝΤΟΥΑΝ) και θα διοργάνωνα διάφορα events στα πάρτυ με το νικητή να φεύγει με 3-4 μοντέλα για μιά βδομάδα οπου γουστάρει ανά τον κόσμο και τον χαμένο με μια χοντρή σε ένα βουνο για τρεις μέρες!

 

Έπειτα για να ΣΩΣΩ την ψυχή μου από όλα αυτά Θα άνοιγα ένα ΙΔΡΥΜΑ με σκοπό να βοηθήσω τους Γιατρούς χωρίς σύνορα (χωρίς πλάκα αυτό)

 

Μετά ΄ξυπνήσαμε όοοοοολοι χαρούμενοι! Ε ρε τι κάνει ο καλοκαιρινός μεσημεριανός ύπνος ε?

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισσης εγω θα αγοραζα το Noiz και θα γινομουνα επιτελους modulator στη θέση του modulator.

 

μουαχαχαχαχαχαχαχα!

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, πρώτα απ'όλα θα έπαιρνα μια lamborghini murciellago ή/και μία lamborghini diablo. Αμέσως μετά μια-δυο prs ακόμα που θέλω, μια tele, μια strato και μια gibson les paul goldtop. Θα αγόραζα ένα ωραίο σπίτι, και ένα εξοχικό και θα έφτιαχνα ένα studio. Μετά απλώς θα προσπαθούσα να κάνω αυτό που θέλω να κάνω και τώρα: να τελειώσω τις σπουδές μου (πολυτεχνείο) και να ασχοληθώ επαγγελματικά με τη μουσική. Και θα έκανα πολλά δώρα στην κοπέλα μου/γυναίκα μου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια λίστα με αυτοκίνητα που περιμένει! Μη φανταστείτε τίποτα σπουδαίο, κάτι ιταλικά χρέπια. Φερραρι τα λένε, νομίζω! :lol:

 

 

Και μετά, ο γύρος του κόσμου! Οδηγώντας, εννοείται! :wink:

 

 

Α, θα θελα και ένα studio στο υπόγειο της μονοκατοικίας μου (με θέα τη θάλασσα, εννοείται), για να μπορώ να παίζω με όση ένταση μου γουστάρει!

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια λίστα με αυτοκίνητα που περιμένει! Μη φανταστείτε τίποτα σπουδαίο' date=' κάτι ιταλικά χρέπια. Φερραρι τα λένε, νομίζω! :lol:

 

 

Και μετά, ο γύρος του κόσμου! Οδηγώντας, εννοείται! :wink:[/quote']

 

Σιγα μην σκισεις κανενα καλτσον :lol: :lol: :lol:

Ρε συ......αυτοκινητο ειναι αυτο? Μονο μοστρα ειναι και τιποτα αλλο.

Να μου'λεγες κανενα Land Rover, μαλιστα. Αλλα να κανεις τον γυρο του κοσμου με Ferrari.........τρελος θα εισαι! πρωτα απ'ολα θα πιαστει ο κολος σου :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια λίστα με αυτοκίνητα που περιμένει! Μη φανταστείτε τίποτα σπουδαίο' date=' κάτι ιταλικά χρέπια. Φερραρι τα λένε, νομίζω! :lol:

 

 

Και μετά, ο γύρος του κόσμου! Οδηγώντας, εννοείται! :wink:[/quote']

 

Σιγα μην σκισεις κανενα καλτσον :lol: :lol: :lol:

Ρε συ......αυτοκινητο ειναι αυτο? Μονο μοστρα ειναι και τιποτα αλλο.

Να μου'λεγες κανενα Land Rover, μαλιστα. Αλλα να κανεις τον γυρο του κοσμου με Ferrari.........τρελος θα εισαι! πρωτα απ'ολα θα πιαστει ο κολος σου :lol:

 

Μπαααα! Γι' αυτό η Ferrari έβγαλε την Scaglietti! Υπερηχητικός ταξιδευτής! :D

 

Πάντως τον γύρο του κόσμου θα τον έκανα με Land Cruiser! :D

 

Με τις rossa απλά θα έκανα ένα tour στις καλύτερες πίστες της Ευρώπης! 8)

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα επαιρνα στρατο και μυστικες υπηρεσιες και θα εγκαθιδρουσα(καλα το εγραψα?) μια παγκοσμια σοσιαλιστικη προσωποκεντρικη δικτατορια.

Μετα θα επαιρνα ενα καινουργιο ηλεκτρικο σιδερο στη μαμα μου και για μενα το καινουργιο cd κουρκουλη πειρατικο απο μελος της νιγηριανης μαφιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου