Προς το περιεχόμενο

Eden amps and cabs


eden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μου εγω εχω αποκτησει τους τελευταιους 3 μήνες εναν combo nemesis με δυο δεκάρια.Οι nemesis ειναι η φτηνότερη σειρά των EDEN.θα συμφωνίσω με τα παραπάνω περι ζεστού ήχου κτλ και θα σου πω επίσης οτι ο ενισχυτής έχει απίστευτα φίλτρα.Κάνεις τον ήχο όπως γουστάρεις.Δεν έχει σχέση με Ampeg ο οποίος είναι ροκ ενισχυτής.παίζεις τα πάντα.και κάτι τελευταιο.τον αγόρασα απο γνωστό μαγαζί στην σόλωνος με 50% έκπτωση.αξίζει πιστεύω τα λεφτά του χωρις να θέλω να κάνω διαφιμιση σε κανένα μαγαζί. ;) ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτό πάντως με τους συνφορουμίτες που ποστάρουν ερωτήσεις κατευθείαν στα "Λυμένα Θέματα" ποτέ δεν κατάλαβα πώς το σκέπτονται... Εκεί μόνο μετακινούνται μερικά από την διεύθυνση αν κριθεί πως περιέχουν πληροφορίες πλήρεις, σφαιρικές και στο κατά δύναμιν αντικειμενικές.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δεν μου κανουν και πολυ κλικ. Οι Nemesis παραδοξως μου αρεσαν λιγο περισσοτερο απο τους ακριβοτερους "κανονικους" Eden που εχω ακουσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω ολους σας για τις απαντησεις ..

παρολο που δεν" ακουστηκε  ' "αποψη "για την ακριβη σειρα .........

εμαθα για την οικονομικη σειρα 'νεμεσις " που πραγματικα δεν ειχα αποψη ...

και παλι ευχαριστω για τον χρονο σας ...

οποιος γνωριζει κατι για την 'ακριβη  σειρα" ας γραψει.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτό πάντως με τους συνφορουμίτες που ποστάρουν ερωτήσεις κατευθείαν στα "Λυμένα Θέματα" ποτέ δεν κατάλαβα πώς το σκέπτονται... Εκεί μόνο μετακινούνται μερικά από την διεύθυνση αν κριθεί πως περιέχουν πληροφορίες πλήρεις, σφαιρικές και στο κατά δύναμιν αντικειμενικές.

που θα επρεπε να γραψω..  ειμαι καινουριος στο χωρο αυτον ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμ... κατευθείαν στο Guitars and Amps, όχι στο "Λυμένα" του Guitars and Amps"! Kαλώς ήρθες!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου