Προς το περιεχόμενο

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ευκαιρία στο eBay!!! Προλάβετε!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

OK. Some people might not belive me when I say that this is really a authenitcated and VALUABLE historical 1951 Fender Strat (VINTAGE)!!! Well, I took it to a guy I know (named Bob Jones, sometimes called "Sparky") who is an expert on guitars. He actually plays drums in a band and has about a million CDs!! Once he met a guy who knew someone who was a cousin of the girlfriend of one of the guys in Green Day!. So he DOES no what he's talking about! He looked it over real careful, strummed on it, turned those six keys, looked in the mirror, looked at some books, and then apprised this guitar at a value of $35,000!!! He even signed an affidavid, which is in the picture below.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...
  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

http://cgi.ebay.com/1954-ORIG-BAKE-LITE-FENDER-STRAT-TREMOLO-ARM-VINTAGE_W0QQitemZ270017700630QQihZ017QQcategoryZ47069QQrdZ1QQcmdZViewItem

 

ΕΥΚΑΙΡΙΑ, πραγματική ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Ασε που ΔΕΝ κάνει ούτε 3000 δολ. Τσάμπα, δωρεάν, το θέεεεελω!!

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://cgi.ebay.com/1954-ORIG-BAKE-LITE-FENDER-STRAT-TREMOLO-ARM-VINTAGE_W0QQitemZ270017700630QQihZ017QQcategoryZ47069QQrdZ1QQcmdZViewItem

 

ΕΥΚΑΙΡΙΑ' date=' πραγματική ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Ασε που ΔΕΝ κάνει ούτε 3000 δολ. Τσάμπα, δωρεάν, το θέεεεελω!![/quote']

 

Όντως, $3000 για ένα μεταλλικό σκουλήκι, μια χαρά νομίζω... Ήμαρτον :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως οπως εχει ξεφυγει η αγορα στα vintage (ειδικα στις Fender) καποιες απο τις τιμες ειναι εως και ..χαμηλες!! 8O

 

Αν και μια Strat του 54 περισσοτερο κοντα στα 100.000 δολλαρια τη βλεπω παρα στα 150...

(του χρονου βεβαια θα εχει παει το λιγοτερο εκει)

 

Το μεγαλο προβλημα ειναι πλεον στα παρα πολλα fake οργανα που κυκλοφορουν.

 

Εχω την τυχη να ειμαι φιλος με εναν απο τους μεγαλυτερους vintage dealers στην Ευρωπη & μου εχει πει οτι ειδικα στις GIBSON γινεται της μουρλης απο "ψευτικα" οργανα,να φανταστειτε υπάρχουν ολοκληρα ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ στην Τοσκανη που απασχολουν αρκετους απο τους ΠΛΕΟΝ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ συντηρητες εργων τεχνης στον κοσμο για να "παλιωνουν" ψευτικες Gibson & Fender 8O (ειδικα η αγορα της Denmark street ειναι τρομερα 'επικινδυνη" κατα τη γνωμη του...)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου