Προς το περιεχόμενο

Richie Kotzen 24 Hours video clip


Vasmar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ό,τι και να κάνει αυτός ο τύπος θα μου αρέσει. Στο κλασσικό του ύφος είναι και πάλι. Μπράβο vasmar διότι τον παρακολουθώ και αυτό μου ξέφυγε.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι και να κάνει αυτός ο τύπος θα μου αρέσει. Στο κλασσικό του ύφος είναι και πάλι. Μπράβο vasmar διότι τον παρακολουθώ και αυτό μου ξέφυγε.  ;)

Αφου ειναι ημιθεος.

Κιθαρισταρα,φωναρα,συνθεταρα,παραγωγαρα.

Αυτα τα διαστημικα hamer on-pull off να μην εβαζε τοσο... :-\

 

Ευχαριστουμε Vasmar! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αφου ειναι ημιθεος.

Κιθαρισταρα,φωναρα,συνθεταρα,παραγωγαρα.

Αυτα τα διαστημικα hamer on-pull off να μην εβαζε τοσο... :-\

 

Ευχαριστουμε Vasmar! ;)

 

Δεν ξέρω, είναι κάποιοι άνθρωποι που χωρίς να σου έχουν κάνει τίποτα τους μισείς . Κάποιοι άλλοι, που έτσι ανεξήγητα τους συμπαθείς. Αυτός ανήκει στη δεύτερη κατηγορία. Και δεν το περιορίζω μόνο στις αδιαμφισβήτητα υψηλές μουσικές του ικανότητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα ο Ριτσι ειναι η ζωντανη αποδειξη οτι ο θεος καποιους τους επλασε και καποιους τους...

Απιστευτος τραγουδοποιος και ακομπλεξαριστος!!

@freerock: Ψησε τον Παρασκευα να κανει καμια κινηση μπας και τον ακουσουμε κι αυτον ποτε!!

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερπαίχτης, σούπερ φωνή, και underground rock icon... Από τις λίγες περιπτώσεις που ένας κιθαρίστας είναι το ίδιο συμπαθής και σε άνδρες και γυναίκες, και σε ολντ σκουλ ροκάδες και σε σρεντεράκηδες. Και πραγματικά είναι εξαιρετικά συμπαθής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου