Προς το περιεχόμενο

Φανταστική ευκαιρία στο ebay νάμπερ τού


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά κορόιδευε εσύ! Ξέρεις τι σκάσιμο θα αποκτήσει η tele σου με τη βίδα; Ε;

 

Δεν είναι κουρδισμένη βέβαια, αλλά και πάλι....¶λλο πράμα!

 

:P

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μάλλον η λογική είναι "χαχαχαχαχα' date=' μα πόσο καμένος είμαι πια!" Χαμηλή αυτοεκτίμηση και λάθος φίλοι προκαλούν τέτοιες εξάρσεις άθλιου γυμνασιακού χιούμορ :lol:[/quote']

 

Μπα εγω νομίζω οτι είναι πιο έξυπνος απο ότι νομίζουμε. Τί είχει να χασει? Θα τον κοροϊδέψουνε μερικές χιλιάδες κόσμος σε αρκετά forum ανα τον κόσμο, αντε και καμιά δεκαριά να του στείλουν email για να τον κράξουν! Στο κάτω κατω ξέρει κανείς το όνοα του? Όχι. Όμως όπως είπε και ο vagx69 απο τα τόσα εκατομαμμύρια που θα δουν την δημοπρασία όλο και κάποιος μπορεί να βρεθεί να κάνει bid. Οπότε τσουπ!! Να 400 δολαριάκια στο τσεπάκι!

 

Α ρε ΑΜΕΡΙΚΑ!

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ιδιος μα......ς απο τα feedback φαινεται οτι εχει πουλησει και χορδες για μπουζουκι

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=2384&item=7414093942#ebayphotohosting

 

Να δεις τελικα που αυτος ο μα.... ειναι ελληνας 8O

 

ε ρε Ελληνικο επιχειρηματικο δαιμονιο... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε φοβαται μηπως μετα την πωληση το μετανιωσει που δεν θα την εχει πια αυτη τη βιδα?? :D :D

 

Όχι, διότι (όπως θα πρόσεξες) το παιδί έχει χάσει πολλές βίδες από τότε που γεννήθηκε.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε φοβαται μηπως μετα την πωληση το μετανιωσει που δεν θα την εχει πια αυτη τη βιδα?? :D :D

 

Όχι' date=' διότι (όπως θα πρόσεξες) το παιδί έχει χάσει πολλές βίδες από τότε που γεννήθηκε.[/quote']

:D :D και μαλιστα χωρις χρηματικο οφελος!!

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου