Προς το περιεχόμενο

Les Paul project


krknow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

κούκλα!!!!! Αναμένουμε συνέχεια εναγωνίως.

 

Μετα απο καποιες μερες απραξιας προχωρησα λιγο και εφτιαξα το neck heel και γεννηθηκε το εξης ερωτημα:

Να προχωρησω και να κανω κατι αντιστοιχο και στο υπολοιπο σωμα (οπως φαινεται στην τριτη και τεταρτη φωτο) ή να το αφησω οπως ειναι? ???

Για πειτε γνωμες :)

 

να το προχωρήσεις, είναι πολύ όμορφο

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου ρε Mesallion.

Σου διαφευγει το Photoshop. ;D ;D

Για πες και τη γνωμη σου τωρα.

ελα ρε τρελε  :D :D δεν φενεται καθολου photoshopαρισμενο - ωραιο ειναι ολοκληρο το "γαζωμα" που εχεις ριξει στην 3η και 4η φωτο το θεμα ειναι αν θα βολευει - και πιστευω πως οχι - αν και βεβαια κατ εμε παντα το πισω μερος της κιθαρας πρεπει να ειναι για να βολευει τον κιθαριστα και οχι αισθητικο.........οποτε μεχρι εκει που το εχεις φερει ειναι καλα και βολευει και στο πιασημο να παιξεις πιο μεσα

αρα...........τσου στο να το κανεις ολο

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε ολους.

Σημερα προχωρησα λιγο και αφου εκανα καποια γενικα τριψηματα διορθωσα και το neck Heel.

IMG_0222.thumb.jpg.0f36d3af18ad3b0d0ab0118d0a4b50ee.jpg

IMG_0219.thumb.jpg.08170b5f2b1fe1d54099132a0f6c90e1.jpg

bafore-after.jpg.412a9f31ffca3426dedfd6994311444c.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρεσε το πριν και το μετα, στο bodyline την πηγες ?  ;D

αντε να δουμε το project να προχωραει!

και εμενα μου αρεσε το πριν και φυσικα το μετα αλλα σε τρωει ο κωλος σου να αφαιρεις ξυλο ετσι ?  :D :D μηπως σε ντροπιασα που σου ειπα οτι ειναι ψιλοχοντρουλα  ;D ;D ;D

 

ωραια το προχωρας το θεμα και με πολυ γουστο......keep going

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απλα η αληθεια ειναι χρειαζοταν λιγο διορθωση το neck heel και το εκανα. Τωρα γενικα δεν εχω καποιο σχεδιο, απλα οταν μου καρφωθει κατι το κανω, με λιγο μελετη πρωτα και μετα στη πραξη ξεροντας οτι μπορει να υποστω και τις συνεπειες, αλλα εδω θα σταματησω και δεν θα την πειραξω αλλο. Οτι εκανα εκανα. Μενουν μονο ψιλολεπτομερειες και μετα βαψιμο.

Το κακο ειναι οτι πλεον εχω μονο τα Σαββατοκυριακα οποτε το ολλο θεμα κυλαει αργα και βασανιστικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη δουλεια και τα νερα της ονειρο,με το καλο να την τελειωσεις και να την χαρεις.τα μεταλλικα που μπαινουν στις τρυπες και κρατανε τις χορδες στο στρινγκ θρου που τα εχεις παρει?αν μπορεις να μου πεις πως τα ζηταμε και ποσο περιπου κοστιζουν?

 

ευχαριστω και καλη συνεχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου