Προς το περιεχόμενο

Jon Gomm


vagelism

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Γαμώτο. Στην αρχή είδα τον τίτλο του thread και χάρηκα, γιατί πάνω στην ασυγκράτητη  χαρά μου διάβασα Jon Goum (από το Goumis) και λέω πάει, επιτέλους ήρθε η παγκόσμια καταξίωση...αντ'αυτού βλέπω πως πρόκειται για άλλον έναν τυχάρπαστο. Άσχετοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Γαμώτο. Στην αρχή είδα τον τίτλο του thread και χάρηκα, γιατί πάνω στην ασυγκράτητη  χαρά μου διάβασα Jon Goum (από το Goumis) και λέω πάει, επιτέλους ήρθε η παγκόσμια καταξίωση...αντ'αυτού βλέπω πως πρόκειται για άλλον έναν τυχάρπαστο. Άσχετοι.

Γιάννη κάνε υπομονή και θα δικαιωθείς  ;D ;D ;D ;D

Όσο για τον άλλον, εγώ τα παίζω για ζέσταμα αυτά  ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχήν , έτσι για να τα λέμε στα ίσια , ο τύπος ούτε άφρο έχει ούτε μάλλετ και άρα χάνει το χρόνο του.Δε θα μάθει ΠΟΤΕ κιθάρα ! κατά 2...το τατουάζ του δείχνει οτι δε ξέρει να παίζει τη λα μινορε και τέλος , είμαι σχεδόν σίγουρος , οτι δε θα παίζει καλό μπάσκετ . ε που πας ρε φίλε ; ασχετίδη , χάλασε και τόσα λεφτά να πάρει κιθάρα ... κρίμα  :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου