Προς το περιεχόμενο

Προβάδικα στην Αγία Παρασκευή


joh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

      Καλημέρα!  ξέρετε κάποιο προβάδικο -στούντιο στην Αγία Παρασκευή ;

      στο χρυσό οδηγό έχει μερικά αλλά εάν έχετε πάει σε κάποιο και μπορείτε να μου πείτε εάν είναι ικανοποιητικό και ίσως και τι ενισχυτή έχει για κιθάρα ...  εσείς που μένετε στη

Αγία , πού πάτε ;; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο Tribal έχει διάφορους ενισχυτες προς ενοικίαση ομως, και στο Νεκυια έχει έναν orange και έναν Fender (λαμπατοι και μεγαλοι και οι 2).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ευχαριστώ πολύ ! πήρα και έκλεισα στο Νεκυια . Καιρό κυνηγάω να παίξω σε Φεντερ λαμπάτο ! θα προτιμούσα έναν  tweed deville  αλλά δε με χαλάει ! και εάν με χαλάσει έχει και τον  ORANGE .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους ενισχυτές της αίθουσας του tribal studio ο λόγος:

 

Κεφαλή Marshall Valvestate 8100 με Marshall καμπίνα. Ο δεύτερος είναι combo valvestate s80. Δεν μπορώ να πω ότι μου έκαναν κάτι. Βέβαια έπαιξα σχεδόν αποκλειστικά στο καθαρό κανάλι.

 

Υπάρχει κι ένα κεφάλι Crate με μια θηριώδη καμπίνα αλλά δεν τον πλησίασα καν.

 

(Μόλις γύρισα από εκεί. Αλλιώς σιγά μη θυμόμουν μοντέλα marshall  ;D)

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους ενισχυτές της αίθουσας του tribal studio ο λόγος:

 

το tribal έχει τρεις αίθουσες. Στη μικρή θυμάμαι έναν πιβι και ένα μαρσαλ. Αλλά θυμάμαι και τα ντραμς που είναι απ τα χειρότερα που έχω συναντήσει σε αντίθεση με το ΝΕΚΥΑ που είναι εξαιρετικό σετ και ακόμα σε καλή κατάσταση.

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι  valvestate  δε μου αρέσουν , ΚΑΘΟΛΟΥ!  Γενικά δε τρελαίνομε για τον ήχο του  marshall αλλά οι συγκεκριμένοι είναι σκάλες κάτω  jcm από τη σειρά .Οι οποίοι έχουν ωραίο  drive  για τα γούστα μου . Μα  καλά δεν υπάρχει  stoudio με ενισχυτές άνω των 1000-1500 ; κάνα  messa boogie , fenter super reverb  κάτι τελοσπάντων για όσους θα αργήσουν πολύ να πάρουν κάτι τέτοιο σπίτι τους ;;  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενισχυτές άνω των 1000-1500 ; κάνα  messa boogie , fenter super reverb  κάτι τελοσπάντων για όσους θα αργήσουν πολύ να πάρουν κάτι τέτοιο σπίτι τους ;;   :)

 

κλείσε κάπου στούντιο και νοίκιασε ξεχωριστό backline!  ;D

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου