Προς το περιεχόμενο

math - post rock bands / drummers


johnny_bahalakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O φοβερός ντράμερ των Russian Circles, ενός εκ των πιο αγαπημένων μου συγκροτημάτων:

εξαιρετικοί οι Russian Circles!  ti na leme...

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους έχω δει μια (ή δυο?) φορές, και ειδικά βλέποντας τον ντράμερ τα χάνεις. Βέβαια είναι μετρονόμος και δεν χάνει ποτέ το ρυθμό, ακόμη και κάποια λούπα να βγει λίγο off, αν και η μπάντα είναι πια τόσο έμπειρη που αυτό μάλλον αποκλείεται να γίνει (αν και λόγω της πολυπλοκότητας και της ταχύτητας των κομματιών η εκάστοτε λούπα - συνήθως κάθε κομμάτι έχει αρκετές - έχει τη δυνατότητα να παιχτεί μόνο μια φορά με άψογη ακρίβεια και χωρίς λάθη, κι αν είναι έστω και λίγο εκτός έχει τον κίνδυνο να πάρει αμπάριζα όλους τους υπόλοιπους...)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι! μπανταρα, φοβερες ιδέες το παλικάρι ειδικά σε αυτο

!και Bonham σετακι.Τους είδες 2 φορες??? ασε μη μου το θυμίζεις κατεβήκαμε απο θεσσαλονικη να τους δουμε και λογω της τεφρας δν πεταξαν για Aθηνα και ως πληρώμη για τους fans για την ακυρωση πεξαν 2 φορες μετα!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου