Προς το περιεχόμενο

WCR guitars Τις εχετε ακουστα??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες πετυχα στο ιντερνετ την παρακατω σελιδα. Γλυκοκοιταζω αυτες τις les paul ;D ;D  Αν και δεν λεει τιμες, καλες φαινονται απ τα specs. Εχει κανεις γνωμη γι αυτες?? ::)

 

http://wcrls.weebly.com/

Ain't nothing but the blues. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβγαλε και κιθαρες ο Jim?  μπρααααβο...  :)

 

οι μαγνητες του λενε πολλα. Προφανως, "εχτισε" και μια γκαμα οργανων για να τους πλαισιωσει ακομα καλυτερα...

 

αεικινητος ο Jimακος...

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Εχει κανεις γνωμη γι αυτες?? ::)

 

Δυσκολο να βρεις εστω και μια στην Ελλαδα, ισως και στην Ευρωπη. Εχω διαβασει καλες και κακες γνωμες. Παντως οι μαγνητες τους (αν και ακριβοι) ειναι πολυ καλοι, το ιδιο και το πολυ γρηγορο service του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολο να βρεις εστω και μια στην Ελλαδα, ισως και στην Ευρωπη. Εχω διαβασει καλες και κακες γνωμες. Παντως οι μαγνητες τους (αν και ακριβοι) ειναι πολυ καλοι, το ιδιο και το πολυ γρηγορο service του.

 

Αρα μαλλον ονειρο θα μεινει :'(

Ain't nothing but the blues. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα μαλλον ονειρο θα μεινει :'(

Γιατί Mike μου, τι έπαθες μ'αυτές?

Υπάρχουν τόσες πολλές και καλές LP Style κιθάρες που μπορείς να βρεις στην Ευρώπη (και δε μιλάω για ESP και τέτοια).

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί Mike μου, τι έπαθες μ'αυτές?

Υπάρχουν τόσες πολλές και καλές LP Style κιθάρες που μπορείς να βρεις στην Ευρώπη (και δε μιλάω για ESP και τέτοια).

 

Ε καλα δεν θα τα βαψω και μαυρα, απλα φαινοταν καλες Will ;D Γι αυτο. Αμα δν βαριεσαι ριξε καμια ιδεα με πμ :P

Ain't nothing but the blues. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου