Προς το περιεχόμενο

Rock Ballad


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι, δεν έχει τίποτα σήμερα  ???

Δεν είναι πολύ καλό για να γράψω διθυραμβικά σχόλια, δεν είναι όμως και κακό, και έτσι δεν μου έρχεται κάτι να παρατηρήσω*.

 

*Ίσως το ότι υπάρχουν αρκετά άχρονα περάσματα.

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι πολύ καλό για να γράψω διθυραμβικά σχόλια, δεν είναι όμως και κακό, και έτσι δεν μου έρχεται κάτι να παρατηρήσω*.

 

αυτό για καλό μου ακούγεται εμένα ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει καποια ωραια σημεια και μελωδιες.Ισως ειναι λιγο δυσαναλογα εκεινα που

φαινεται να εχεις πιο σχηματισμενα στο μυαλο σου απ τα πιο αυτοσχεδιαστικα(αυτο μαλλον θελει πιο πολλη δουλεια-ο αυτοσχεδιασμος δηλ)αλλα το σιγουρο ειναι οτι καθε κομματι ειναι και πιο βελτιωμενο.

Kαλο σημαδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει καποια ωραια σημεια και μελωδιες.Ισως ειναι λιγο δυσαναλογα εκεινα που

φαινεται να εχεις πιο σχηματισμενα στο μυαλο σου απ τα πιο αυτοσχεδιαστικα(αυτο μαλλον θελει πιο πολλη δουλεια-ο αυτοσχεδιασμος δηλ)αλλα το σιγουρο ειναι οτι καθε κομματι ειναι και πιο βελτιωμενο.

Kαλο σημαδι.

Ευχαριστώ φίλε  :D

Εμενα παντως μου αρεσε...

Σε ευχαριστώ

Και μένα μου άρεσα, το βρήκα πολύ καλό και μπράβο μου που το έπαιξα  ;D ;D ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μου άρεσα, το βρήκα πολύ καλό και μπράβο μου που το έπαιξα  ;D ;D ;D ;D ;D

Αν δεν παινεψεις το σπιτι σου........... ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορυφαίο σημείο από το 4:18 έως το τέλος. Αν είχες εμπλουτίσει και το υπόλοιπο με ανάλογης αισθητικής και ρυθμικής εξυπνάδας μελωδίες θα είχε απογειωθεί νομίζω. Θα συμφωνήσω με Νέστορα περί άρρυθμων περασμάτων, φαίνεται ότι τα 16α σε αργές ταχύτητες σε μπερδεύουν (οι μπαλάντες είναι δύσκολες!). Θα πρότεινα κάτι που κάνω κι εγώ, δηλαδή μελέτη 16α και τρίηχα με μετρονόμο πολύ αργά.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορυφαίο σημείο από το 4:18 έως το τέλος. Αν είχες εμπλουτίσει και το υπόλοιπο με ανάλογης αισθητικής και ρυθμικής εξυπνάδας μελωδίες θα είχε απογειωθεί νομίζω. Θα συμφωνήσω με Νέστορα περί άρρυθμων περασμάτων, φαίνεται ότι τα 16α σε αργές ταχύτητες σε μπερδεύουν (οι μπαλάντες είναι δύσκολες!). Θα πρότεινα κάτι που κάνω κι εγώ, δηλαδή μελέτη 16α και τρίηχα με μετρονόμο πολύ αργά.

Ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις  ;)

Βέβαια με την θεωρία έχω πάρει διαζύγιο εδώ και καμμιά 25ρια χρόνια  8)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου