Προς το περιεχόμενο

The sunny days have drifted


gvour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

@Jazzjoker.Σπυρο σ ευχαριστω.Ειναι αληθεια οτι αυτα τα σοφτ πως τα ειπες ειναι σατανικα πραματα και παραποιουν τον ηχο.

@ΕΖ.Σ ευχαριστω πολυ Ηλια.Τιμη μου που σ αρεσε.

@hyperpanos.Να σαι καλα φιλε Πανο.Η αρχη ηταν παραπλανητικη. ;D

Τhank you thank you για τα καλα λογια lgbesios.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τώρα το είδα και το άκουσα!!!!! Γεώργιε φανταστικό.......με πέτυχε και πάνω στον καφέ!!!!! Συμφωνάω με τον blue.....δεν είσαι για backing track (θα μου πεις και τι να κάνεις αν δεν έχεις μπάντα).....To slide και εμένα με κέρδισε πάρα πολύ (όλες οι κιθάρες)....δεν άκουσα bass ή φταίνε τα ηχεία που ακούω (είμαι και εκτός έδρας...δεν έχω τον εξοπλισμό μου ;D ;D ;D ;D)...εννοώ γραμμή bass άκουσα , αλλά είναι με κιθάρα παιγμένη;;;; Θα ήθελα να σκάει το bass με τα τύπμανα και να τα νοιώθω στο υπογάστριο....anyway....ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΝ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nice Mr Bluesman....  ;D :D Εμένα τα slide μέρη μου άρεσαν πολύ...

Δημητρη σ ευχαριστω πολυ.

 

@LK.Λακη σ ευχαριστω αλλα αρχιζω ν ανησυχω.Εισαι ο τριτος ανθρωπος που το λεει.Δεν ειναι backing εκτος απ τα τυμπανα.Ολα τ αλλα ειναι στο χερι.Μαλλον ειναι που τα παιζω ολα τελεια να ουμ. :P ;D

Thank you RayD.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου