Προς το περιεχόμενο

Buzzard's apprentice


atreu73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνήθως με ψυχοπλακώνεις και θέλω να γράψω τα χειρότερα, αλλά από την άλλη μου είσαι συμπαθής. Το σημερινό σου έχει ενδιαφέρον, λίγο στο τέλος πήγες να τα μπερδέψεις με κάτι περίεργες φωνες και μυστήριες κιθάρες..

Για πες μου όταν το έγραφες, μήπως είχες ακούσει τον Cat Stevens πιο πρίν και συγκεκριμένα αυτό*;

 

 

*Δεν έχει σχέση συνθετικά, περισσότερο τρόπου ερμηνείας.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σίγουρα το καλύτερο απο΄όσα έχεις ανεβάσει μέχρι τώρα  8)

Παρόλα αυτά η φωνή και η προφορά, θέλουν δουλειά ακόμα ;)

Ακόμη καλύτερα σου εύχομαι την επόμενη φορά.

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ιδιαιτερο οπως και ολα τα κομματια σου φιλτατε atreu73.

Αλλα πιο "δυσκολα" κι αλλα πιο "ευκολα" για τα γουστα μου.

Παρόλα αυτά η φωνή και η προφορά, θέλουν δουλειά ακόμα

Συμφωνω με τον Πανο(εξαλλου τι δε θελει δουλεια)αλλα ειναι παρα πολυ ωραιο

στο φιναλε και πρωτοτυπο οπως παντα.

Μου αρεσε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για πες μου όταν το έγραφες, μήπως είχες ακούσει τον Cat Stevens πιο πρίν και συγκεκριμένα αυτό*;

 

Δηλαδή ειλικρινά ακόμα κι αν μου αρέσε ο Cat Stevens ποιές θα ήταν οι πιθανότητες να άκουγα και το συγκεκριμένο κομμάτι πριν γράψω ρε Nestoras?

 

Χαίρομαι που με συμπαθείς, και γω σε συμπαθώ, και γενικά συμπαθώ όσους λένε αυτό που σκέφτονται ακόμα κι όταν δεν το σκέφτονται πολύ.

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή ειλικρινά ακόμα κι αν μου αρέσε ο Cat Stevens ποιές θα ήταν οι πιθανότητες να άκουγα και το συγκεκριμένο κομμάτι πριν γράψω ρε Nestoras?

 

Χαίρομαι που με συμπαθείς, και γω σε συμπαθώ, και γενικά συμπαθώ όσους λένε αυτό που σκέφτονται ακόμα κι όταν δεν το σκέφτονται πολύ.

 

 

Προφανώς δεν είδες τον αστερίσκο.

Να 'σαι σίγουρος ότι έχω ακούσει τόση μουσική που πολλές φορές έρχονται πράγματα στ' αυτιά μου που φαινομενικά μπορεί να μην έχουν σχέση με αυτό που αντιπαραβάλλω, αλλά κάτι μα κάτι υποκρύπτεται που μου το φέρνει στο νου. Και ναι, πολλές φορές μπορεί να πω ή να γράψω κάτι που μπορεί να μην είναι προϊόν ώριμης σκέψης, αλλά αν μετανιώσω γι αυτά σίγουρα θα επανέλθω απολογούμενος. :)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει πολύ. Στο μόνο σημείο που χαλάστηκα λίγο ήταν εκεί που μπήκαν οι "out" lead ηλεκτρικές αλλά δεκτό ως άποψη. Βρίσκω τις μουσικές σου ιδέες και την ενορχήστρωση εξαιρετικά.

 

Υ.Γ. Κάνε και κάτι με το μικρόφωνο που γράφεις τη φωνή (στο έχω ξαναπεί ξέρω). Κρίμα να μπουκώνει και να αφαιρεί από το κομμάτι.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου