Προς το περιεχόμενο

Ενα Blog αφιερωμενο στα παιδια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα

 

 

θα ηθελα να σας παρουσιασω μια σελιδα που φτιαξαμε αποκλειστικα για παιδια αλλα και με περιεχομενο για γονεις

 

 

περιμενω τα σχολια σας ειτε αισθητικης ειτε λειτουργικοτητας ειτε περιεχομενου καθως και τις προτασεις σας για την βελτιωση της

 

 

παρακαλω αν θελετε διαδωστε ωστε να κανουμε οσο το δυνατον περισσοτερα παιδια να χαμογελασουν εστω και λιγο

 

 

Τα Όνειρα της Νεφέλης

 

 

http://nefelisdreams.blogspot.com/

 

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σελίδα είναι "δροσερή" και ενδιαφέρουσα ως demo... Η εικονογράφηση έχει πλάκα, αλλά θέλει λίγο ακόμα (σου μιλάει επαγγελματίας εικονογράφος) στυλ για να αποκτήσει προσωπικότητα. Θέλω να πιστεύω ότι θα σπάσετε τη κεντρική στήλη με κάποια widgets (αριστερά-δεξιά?), για να αναποκτήσει πιο φιλική -blog-μορφή.

Καλή συνέχεια

 

ΥΓ Ο νεραϊδοκέρσορας δεν δουλεύει καλά με τα Mac.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι επαγγελματιας,ολη η συγγραφη της σελιδας ειναι στο "χερι"

 

demo?

 

widget δεν θελω να βαλω,θελω να την κρατησω οσο το δυνατον ποιο καθαρη οπτικα και λειτουργικα

 

αν δεν σου κανει κοπο θα μπορουσες να μου πεις λιγο ποιο αναλυτικα σχετικα με την εικονογραφηση καθως και τα προβληματα που παρουσιαζει στον mac μηπως μπορεσω να κανω κατι

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τα προβληματα που παρουσιαζει στον mac μηπως μπορεσω να κανω κατι

μετά από κανά 2 κλικ...απλά δεν δουλεύει

 

widget δεν θελω να βαλω,θελω να την κρατησω οσο το δυνατον ποιο καθαρη οπτικα και λειτουργικα

λειτουργικά τα widgets είναι χρήσιμα, όταν το blog σου ξεπεράσει τα 3 θέματα, όπως είναι τώρα

 

αν δεν σου κανει κοπο θα μπορουσες να μου πεις λιγο ποιο αναλυτικα σχετικα με την εικονογραφηση

Αυτό είναι μεγάλη κουβέντα...Εδώ, ας πούμε, θα δείς πολλά διαφορετικά στυλ και θα καταλάβεις τι εννοώ περί προσωπικότητας

http://www.childrensillustrators.com/portfolio-directory/

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα

 

πειτε μας αν θελετε την γνωμη σας για το background

 

θα ηθελα επισης την αναλυση της οθονης σας και τον browser που χρησιμοποιητε

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχιζουμε σιγα σιγα να ανεβαζουμε Χριστουγεννιατικο υλικο,ενημερωθηκαν οι ζωγραφιες,τα καρτουνς και η μουσικη

 

ερχονται παραμυθια κατασκευες με αναλογο περιεχομενο

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου